Reklama

To on odpowiada za niebanalne fryzury Kristen Stewart!

Kristen Stewart to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie. Jest utalentowana i piękna, a ostatnio styliści jeszcze bardziej zachwycają się jej włosami, ponieważ odkąd artystka wcieliła się w postać księżnej Diany w filmie "Spencer", garściami czerpie również ze stylu "królowej serc". Stylista gwiazdy zdradził niedawno w mediach, jak mu się z nią pracuje!

Stylista Kristen Stewart. Adir Abergel o fryzurach gwiazdy

31-letnia aktorka Kristen Stewart od czasu roli Belli w ekranizacji sagi "Zmierzch" ma dobrą passę. 

Utalentowana i piękna artystka nie może narzekać na brak propozycji zawodowych, ponieważ producenci często sami zabiegają o to, by zagrała w ich produkcjach, po prostu proponując jej rolę. 

Kristen Stewart dostała niedawno kolejną ważną rolę, księżnej Diany w filmie "Spencer", a styliści z całego świata zachwycają się nie tylko jej grą, ale również wizerunkiem. 

Gwiazda, która uwielbia inspirować się postaciami, w które wciela się na ekranie, zaczerpnęła nieco również ze stylu "królowej serc". 

Reklama

Stylista fryzur, Adir Abergel, który pracuje z nią od dawna, zdradził kilka sekretów jej niesamowitego wyglądu w rozmowie z "Vogue". 

Piękne fryzury Kristen Stewart. Kilka sekretów jej rewelacyjnego wyglądu

Kristen Stewart jest niczym kameleon. Gdy wcielała się w Bellę w "Zmierzchu" miała długie ciemne włosy. Później delikatne fale ustąpiły miejsca krótkiej fryzurze oraz tlenionym włosom, a teraz przyszła pora na zupełnie nowe inspiracje. 

Aktorka, która wcieliła się w księżną Dianę w produkcji "Spencer" mocno czerpie ze stylu "królowej serc", choć pewnie nie na długo. W końcu przyzwyczaiła nas już do radykalnych i zaskakujących metamorfoz. 

Jej stylista fryzur, Adir Abergel zdradził kilka trików gwiazdy. W rozmowie z "Vogue" wyznał, że ostatnio czesze Kristen Stewart w stylu minionych dekad. Aktorka inspiruje się latami 90., 50. oraz 40. minionego wieku. 

Adir Abergel ujawnił, że zaleca swoim klientkom, aby dbały o włosy, myjąc je cztery razy w tygodniu, w tym dwa razy na tydzień używając dodatkowo specjalnej maski. 

Nie jest za to fanem stylizowania włosów z wykorzystaniem wysokiej temperatury. Zamiast tego proponuje rozpoczęcie suszenia włosów od zimnego powietrza, a dopiero na sam koniec zmiana na wyższą temperaturę i układanie pasm za pomocą okrągłej szczotki. 

Ważne jest też to, aby nawilżyć pasma, sprawić, że będą błyszczeć i jednocześnie nie obciążyć kosmyków ciężkimi produktami. 

Stylista fryzur Kristen Stewart ujawnił, że zanim zacznie zajmować się włosami aktorki przed wielkim wyjściem, sprawdza, jaką stylizację gwiazda wybrała na daną okazję. Wszystko po to, by podkreślić charakter artystki, a jednocześnie nie odciągać włosami uwagi od reszty. 

Ponoć aktorka na co dzień nie jest wymagającą klientką. Lubi nosić związane włosy i odważnie wyrażać siebie, dlatego Adir Abergel najczęściej dodaje jej pasmom jedynie objętości tak, by fryzura była w lekkim nieładzie.

Czytaj również:

Dominika Figurska i Michał Chorosiński na premierze filmu. Ale przemiana!

Aleksandra Szwed ma nową fryzurę. Zaskoczyła!

Małgorzata Chruściel ma żal do Sylwii Grzeszczak?

Zobacz także:Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kristen Stewart
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama