Reklama

To ważny dzień dla Anety Kręglickiej. 32 lata temu została Miss Świata!

22 listopada 2021 roku minęły 32 lata, odkąd Aneta Kręglicka została Miss Świata. Jak dotąd, tego wielkiego sukcesu nie udało się powtórzyć żadnej innej Polce. Jak teraz wygląda życie pięknej modelki?

Aneta Kręglicka została Miss Świata w 1989 roku. Żadna Polka nie powtórzyła jej sukcesu!

Chociaż niektórym może być trudno w to uwierzyć, Aneta Kręglicka w marcu bieżącego roku skończyła 56 lat. 

Pierwsza i, jak na razie jedyna, Miss Świata z Polski dokładnie 32 lata temu, 22 listopada 1989 roku została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata

Jako 24-latka zachwyciła jurorów charyzmą i spektakularną urodą i w Hongkongu została koronowana na Miss World. Podczas konkursu zaprezentowała się w spektakularnej fioletowej kreacji ze sztucznym futerkiem, jednak to jej naturalne piękno sprawiło, że zaszła w konkursie tak daleko. 

Co ciekawe, mało brakowało, a Aneta Kręglicka wcale nie wzięłaby udziału w konkursie. Będąc na studiach ekonomicznych, pasjonował ją taniec, a jej koleżanka z zespołu rok wcześniej próbowała swoich sił w konkursie Miss Polonia. 

ReklamaTo znajome i rodzina, na czele z ojcem przekonali ją do tego, aby i ona się na to zdecydowała. Poza tym, po powrocie z konkursu Miss International w Japonii, Aneta Kręglicka wcale nie była pewna tego, że powinna jechać na wybory Miss Świata w Hongkongu

Po długiej podróży była stęskniona za rodziną, jednak ostatecznie szefowa biura Miss World nie odpuściła i piękna Polka pojawiła się w Hongkongu

Jak widać, było warto!

Aneta Kręglicka po latach. Wciąż zachwyca urodą!

Aneta Kręglicka wciąż jest związana z modelingiem. Dziś prowadzi jednak również firmę consultingową. 

Jej życie prywatne jest ustabilizowane. Mieszka w Warszawie i od 1998 roku pozostaje w związku z reżyserem Maciejem Żakiem. Są zgodnym małżeństwem, a owocem ich miłości jest dorosły już syn, Aleksander.

Pomimo upływu lat, 56-letnia Aneta Kręglicka wciąż jest w rewelacyjnej formie. 

Pięknie wygląda i nadal może się pochwalić zgrabną sylwetką, której na pewno zazdrości jej niejedna młodsza koleżanka z branży!

Czytaj również:

Sandra Kubicka zalała się łzami. Wydała oświadczenie

Królowa Elżbieta II jest wściekła na księcia Karola!

Tina Turner o swoim życiu 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Kręglicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama