Reklama

Wiadomo, jak będą wyglądały dzieci Kate i Williama w przyszłości. Symulacja zaskakuje

Brytyjska rodzina królewska cieszy się niemałą popularnością. Zainteresowanie wzbudzają również jej najmłodsi członkowie. W związku z tym internauci postanowili sprawdzić, jak dzieci Kate i Williama będą wyglądać w przyszłości. Zdjęcia wygenerowane przez sztuczną inteligencję zaskakują.

Jak Kate i William wychowują dzieci?

Pierworodnym synem księżnej Kate i księcia Williama jest George, który przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku w Londynie. Obecnie znajduje się on na drugim miejscu w linii sukcesji do tronu Wielkiej Brytanii i państw Wspólnoty. Dwa lata później 2 maja 2015 roku również w stolicy Anglii urodziła się córka książęcej pary - Charlotte. Z kolei 23 kwietnia 2018 roku Kate i William powitali na świecie syna Louisa. 

Zobacz także: Królowa Letizia zachwyciła w bieli. Postawiła na total look

Reklama

Dzieci księżnej i księcia Walii wzbudzają ogromne zainteresowanie, podobnie jak ich rodzice. Kate i William starają się jednak chronić ich prywatność. Zależy im, by jak najdłużej cieszyli się dzieciństwem, a więc George, Charlotte i Louis pokazują się publicznie jedynie w minimalnym stopniu. 

Zobacz także: Zdjęcia niezwykle szczupłej księżnej Kate obiegły sieć. Trudno w to uwierzyć

George, Charlotte i Louis w przyszłości – jak będą wyglądać?

Dzieci Kate i Williama doskonale zdają sobie sprawę z faktu, w jakiej rodzinie się urodzili. George podobno już po ósmych urodzinach dowiedział się, że w przyszłości zasiądzie na brytyjskim tronie. Mimo że są jeszcze dziećmi, ich życiem interesują się nie tylko Brytyjczycy, ale także tysiące osób z różnych zakątków świata. 

Zobacz także: Ulubiona wnuczka Elżbiety II. Odmówiła tytułu księżniczki i pracowała za minimalną krajową

Postanowiono więc wykorzystać sztuczną inteligencję i za jej pomocą sprawdzić, jak George, Charlotte i Louis będą wyglądać w przyszłości. Nagranie już trafiło do sieci i pojawiło się na jednym z tiktokowych kont. Zrobiło furorę i zostało obejrzane ponad 225 tys. razy. 

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Pojawiły się głosy, że George przypomina Edwarda VIII oraz Brada Pitta. Wielu podkreśliło, że dzieci książęcej pary urodę zawdzięczają przede wszystkim Kate oraz Dianie.     INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy