Reklama

Reklama

Wybory Miss Polski na Wózku

W sobotę 16 lipca w warszawskim Amfiteatrze Bemowo odbyła się Gala Finałowa Miss Polski na Wózku 2016. Koronę najpiękniejszej Polki na Wózku otrzymała Adrianna Zawadzińska.

Wybory Miss Polski na Wózku zostały zorganizowane przez Fundację Jedyna Taka już po raz czwarty. Inicjatywa ma na celu zmianę wizerunku i postrzegania kobiet z niepełnosprawnością.

Wysiłek fundacji, jej partnerów i osób zaangażowanych w przygotowanie wszystkich edycji wyborów przyniósł wymierne rezultaty i ogromne wyróżnienie. W trakcie gali finałowej prezes fundacji Katarzyna Wojtaszek oficjalnie ogłosiła, że w przyszłym roku w Warszawie odbędą się pierwsze wybory Miss Wheelchair World. W konkursie wezmą udział najpiękniejsze kobiety z całego świata poruszające się na wózkach inwalidzkich. W trakcie uroczystości wyświetlony został klip promujący to wydarzenie oraz film z wypowiedziami Miss na Wózku z różnych części globu.

Reklama

Od 8 lipca dwanaście finalistek uczestniczyło w specjalnie przygotowanych Warsztatach Miss. Poza szkoleniami z wizażu, spotkaniami z coachem oraz zajęciami choreograficznymi, finalistki brały udział w sesjach zdjęciowych do katalogu oraz kalendarza Miss Polski na Wózku.

Makijaże do sesji wykonali wizażyści Douglas. Następnie team Douglas wykreował uwodzicielskie, przydymione makijaże smoky na galę finałową wyborów. Uczestniczki prezentowały się olśniewająco i oczarowały publiczność. Tym bardziej, że zaskoczyły zgromadzonych przyjeżdżając na galę finałową na Harleyach.

Koronę najpiękniejszej Polki na Wózku otrzymała Adrianna Zawadzińska, która została uhonorowana aż trzema dodatkowymi tytułami: Miss Medycyny Estetycznej, Miss Publiczności oraz Miss Foto. I Vice Miss została Patrycja Wójciak, a II Vice Miss Ania Płoszyńska. Koronę Miss popularności zdobyła Elżbieta Zarzecka.

- Misją perfumerii Douglas jest inspirowanie i odkrywanie kobiecego piękna na każdym etapie życia, niezależnie od okoliczności - mówi Beata Madeja, PR Manager Douglas Polska. - Uważamy, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w realizacji marzeń, a poruszanie się na wózku inwalidzkim w niczym nie umniejsza kobiecej atrakcyjności. Wszystkie finalistki udowodniły, że uroda i czar są istotne, ale najważniejsza jest siła charakteru i wytrwałość w dążeniu do realizacji wyznaczonych sobie celów. To dlatego inicjatywa Fundacji Jedyna Taka jest nam tak bliska.

 

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama