Reklama

Reklama

Wydała prawie milion dolarów na operacje plastyczne

Modelka z okładki "Playboya" ujawniła swoje "uzależnienie" od chirurgii plastycznej. Wydała prawie milion dolarów na przemianę swojego ciała i twarzy. Pomimo miesięcy bólu podczas rekonwalescencji, w tym prawie zadławienia się własną krwią po pierwszej operacji, wciąż chce więcej.

Modelka Jenna Bentley, która przez lata mieszkała w słynnej rezydencji Hugh Hefnera, przeszła ponad 14 operacji plastycznych. Pierwszy raz poszła pod nóż w wieku zaledwie 18 lat, kiedy zdecydowała się poprawić sobie nos.

Opisywała siebie jako "brzydkie kaczątko, które potrzebowało pomocy, by zmienić się w łabędzia".

Bentley robiła sobie kolejne operacje - poprawiała sobie nos, trzykrotnie operowała piersi, wykonała liposukcję ud, brzucha i boczków oraz brazylijski lifting pośladków, redukcję czoła lifting warg, twarzy zabieg kociego oka oraz lifting policzków.

Reklama

"Dziękuję Bogu, że nie miałam większych komplikacji"

Modelka szacuje, że wydała łącznie prawie milion dolarów. "Przeszłam prawdziwą podróż po chirurgii plastycznej, wcześniej byłam takim brzydkim kaczątkiem", powiedziała Jenna Jam Press.

"Dziękuję Bogu każdego dnia, że nie miałam żadnych większych komplikacji. Najgorsze, co kiedykolwiek się wydarzyło, miało miejsce po tym, jak zrobiłam pierwszą operację nosa i jeden ze szwów pękł podczas snu. Obudziłam się i miałam krew w ustach i gardle. Czułam się, jakbym była podtapiana, ledwo mogłam oddychać" - opisała modelka.


"Prawie utonęłam we krwi, ale to nie jest takie złe w porównaniu z tym, czego doświadczają niektórzy ludzie, na przykład budzenie się podczas operacji" - kwituje.

"Muszę to robić dalej"

Jenna stwierdza, że po 10 latach w biznesie, "faceci zaprojektowali ją w określony sposób", a ona po prostu musi robić operacje dalej, mimo że jest to dla niej bolesne.

"Myślisz sobie, że musisz być szalony - tak bardzo cię boli, że nigdy tego nie zapomnisz. To jak mieć kaca. Mówisz sobie i wszystkim wokół siebie, że nigdy więcej nie pijesz, ale jeśli jesteś uzależniony, nie minie dużo czasu, zanim zaczniesz planować następną imprezę" - opisuje. Jenna.

"Mam osobowość podatną na uzależnienia i uzależnienie od chirurgii plastycznej. Zawsze zastanawiam się, co mogę zrobić dalej" - ujawnia modelka.

Przeczytaj też:

Przez braki w uzębieniu nie może znaleźć miłości. Ciągle się z niej śmieją

Ludzie się z nich śmiali. Dziś zazdroszczą im wyjątkowej cechy

Edyta Górniak szokuje za kulisami Wakacyjnej trasy Dwójki. Nagranie już obiegło sieće

* * *

Zobacz więcej:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Pietrasińska | playboy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy