Reklama

Zatroskany Zbigniew Zamachowski wraca do domu

Odkąd w marcu tego roku media obiegła informacja o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich, para wzbudza ogromne zainteresowanie. Ostatnio Zbigniew Zamachowski został uchwycony na zdjęciach zrobionych przez paparazzi.

Monika i Zbigniew Zamachowscy uchodzili powszechnie za zgraną, szczęśliwą parę. Ich sielanka trwała 10 lat, a w maju tego roku świętowaliby 7. rocznicę ślubu. Nagła informacja o ich rozstaniu  marcu tego roku zaskoczyła opinię publiczną i dodatkowo była podsycana przez byłą dziennikarkę TVP, która na swoim Instagramie otwarcie zaczęła mówić o powodach rozstania z aktorem.

O ile Zbigniew Zamachowski woli kwestie rozstania pozostawić dla siebie, o tyle jego wkrótce była żona chętnie dzieli się szczegółami ich relacji. W wywiadzie dla tygodnika "Wprost" przyznała nawet, że Zbigniew ją zdradził, ale mimo wszystko życzy mu szczęścia. Dodała, że Zbigniew nie przepada za ludźmi w życiu prywatnym i zarzuciła mu bardzo złe relacje z jej dziećmi. Przyznała też wprost, że teraz cieszy się że nie mieli razem dzieci.

Reklama

Ostatnio paparazzi przyłapali aktora, gdy wracał z domu do pracy, prawdopodobnie z Radia Nowy Świat, gdzie prowadzi autorską audycję "Zamach na dziesiątą muzę" poświęconą muzyce filmowej. Na zdjęciach jednak wyglądał na zatroskanego.

Jak myślicie, co mogło być powodem smutku znanego aktora?

***

Inne plotki, które mogą cię zainteresować:

Pamela Anderson zdradziła, co myśli na temat serialu o jej sekstaśmie! 

Harry i William. Nigdy nie mieli dobrych relacji? 

Monika Chwajoł w kreacji z głębokim dekoltem. Zaliczyła "modową wpadkę" na komunii? Internauci podzieleni 

Rodzina Marty Linkiewicz musiała zmienić nazwisko! Patoinfluencerka podzieliła się trudnymi sprawami rodzinnymi 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson | Zamachowski Zbigniew
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy