Reklama

Reklama

Alżbeta Lenska zaszalała na ściance. Sukienka idealna na wesele!

Piękna aktorka zaprezentowała się ostatnio na ściance w odważnej stylizacji. Alżbeta Lenska przykuła uwagę fotoreporterów. Co miała na sobie podczas premiery spektaklu w Teatrze Capitol? Ta kreacja to idealne propozycja na wesela i wielkie wyjścia!

Czterdziestoletnia aktorka zadała szyku na ściance podczas premiery przedstawienia "Kochane pieniążki" w Teatrze Capitol w Warszawie. Aktorka zdecydowała się na oryginalną sukienkę. Zabudowana góra i dół podkreślający atuty kobiecej sylwetki. 

Alżbeta Lenska pochwaliła się zgrabną figurą! Trzeba przyznać, że rozcięcie i odsłonięcie nóg było bardzo dobrym posunięciem. Buty w kolorze złota nadały lekkości całej stylizacji. Bohaterka "M jak miłość" wyglądała kwitnąco. 

Delikatny makijaż był tłem dla czerwonej szminki. Fryzura? Spójrzcie, jak doskonale wygląda proste upięcie włosów z przedziałkiem na środku. Do tego kolczyki koła, popularne w latach 90. i można z dumą pozować do zdjęć. Ta stylizacja jest idealna na wielkie wyjścia, jeżeli takich nie ma w naszym kalendarzu, a na horyzoncie pojawia się wesele lub Sylwester to warto zapamiętać ten krój. 

Reklama

Z pewnością nie jest to propozycja dla kobiet z dużym biustem. Zabudowana góra sukienki skracałaby tylko sylwetkę i dodawała zbędnych kilogramów. Wówczas zamiast golfa idealnie sprawdziłby się dekolt w kształcie trójkąta.

Zobacz także:

Alżbieta Lenska zaskoczona po powrocie z wakacji!


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy