Reklama

Reklama

Jak jest między nimi? To widać na tym zdjęciu

W mediach społecznościowych pojawiło się urocze zdjęcie. Książę i księżna Cambridge zachwycili fanów. Rodzinne szczęście emanuje z tego zdjęcia, fani to wychwycili.

Rodzinna fotografia rozczuliła fanów królewskiego dworu. To już tradycja! Z okazji świąt książęca para co roku umieszcza zdjęcie, które jest świąteczną wizytówką. Tym razem fotografia zrobiona przez Matta Porteousa wywołał lawinę pozytywnych komentarzy. 

Pięcioosobowa rodzina siedzi na tle drewna obok domu w Norfolk.

Na pierwszym planie dzieci. Podczas pandemii nie często mamy okazję je widzieć, a tu jak na dłonie widać, że potomkowie brytyjskiej monarchini rosną jak na drożdżach. W sieci nie brakuje porównań i wyłapywania podobieństw. 

Reklama

Siedmioletni książę Jerzy jest porównywany do taty, księcia Williama. Z kolei w księżniczce Charlotte większość widzi lustrzane odbicie królowej Elżbiety II. Lousi, który skończył dwa lata to kopia ojca księżnej Kate. 

Bez echa nie przeszły stylizacje rodziny. Okazuje się, że największą uwagę skupiła na sobie córka księżnej Kate i sweterek, który miała na sobie podczas sesji. 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje