Reklama

Reklama

Moda płata figle

Nie wszystko co jest modne, dobrze się prezentuje. Gorzko przekonują się o tym gwiazdy, które są zbyt wierne modzie lub za bardzo pragną się wyróżnić, kończą jako własne karykatury. Oto nasz ranking 7 najgorszych stylizacji ostaniach tygodni.

7. Kosmiczna pomyłka

To Star Trek czy pokaz mody? Błyszczące wdzianko Katarzyny Burzyńskiej jest tak samo sztuczne jak jej uśmiech.

6. Który mamy rok?

Patrząc na "kreację", w jakiej top modelka Małgorzata Frąckowiak pokazała się ostatnio, przypominają nam się  tandetne lata 90 i Pamela Anderson paradująca w "Słonecznym patrolu" w potarganych topach odsłaniających brzuch. Gosiu - wiemy, że masz piękną figurę ale są lepsze sposoby by je eksponować.

5. A kysz szara mysz

Okropne skrzyżowanie koca ze szlafrokiem, spódnica jak habit nowicjuszki i buty rodem z placu budowy - no no no, Paulina Drażba tym razem się nie postarała. Każdy z tych ciuchów może byłby do zniesienia w innych stylizacjach, ale to połączenie jest nie do przyjęcia. A kysz!

4. Zagubiona turystka

Stylistka (!) Joanna Horodyńska znów nas zaskoczyła. Tym razem na pokaz mody przyniosła ze sobą śpiwór i karimatę. Czyżby nie wiedziała, że miała zapewnione miejsce w pierwszym rzędzie?

Reklama

3. Lady Grażyna

Stylizacja Grażyny Kulczyk zawodzi, bo odbierając jej powagę nie nadaje jednocześnie ani odrobiny luzu. Efekt? Nieudane połączenie stylu Lady Gagi i dżokejki.

2. Motylem byłem?

Anna Prus chciała być lekka, powabna i wakacyjna (przynajmniej tak nam się wydaje). Zamiast tego zaprezentowała się jak motyl z potarganymi skrzydłami albo europejska turystka na tureckiej plaży, która nie wiedzieć czemu przyszła na pokaz mody w Warszawie.

1. Nie tędy droga

Niby wszystko modne: dżins, koronki, przezroczystości, sukienka o długości maksi... Szkoda tylko, że Kaja wybrała najgorszą wersję tych trendów i na dodatek połączyła w jednej stylizacji. Nie wiemy - śmiać się czy płakać?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje