Reklama

Reklama

Test tabletu Lenovo Yoga: Wygoda

Niekonwencjonalny kształt tabletu Yoga wpływa w ogromnym stopniu na wygodę, z jaką korzysta się z gadżetu Lenovo.

"Rulon" będący jedną z krawędzi, staje się naturalnym i pewnym uchwytem, kiedy tablet trzymamy w pozycji pionowej, na przykład w czasie czytania cyfrowego wydania ulubionego magazynu bądź przeglądania najnowszych wydarzeń na Facebooku czy Twitterze.

Ergonomiczny kształt sprawia również, że na Yodze wygodnie odpiszemy na maile. Wystarczy tylko rozłożyć podstawkę i położyć tablet na płaskiej powierzchni. Na ekran patrzymy wtedy pod kątem, a obie ręce mamy wolne.

Osobom, które odkładają na bok urządzenia mobilne, aby zająć się sprawami "biurowymi" na laptopie rozwiązanie to w szczególności przypadnie do gustu. Jest to po prostu wygodniejsze.

Reklama

Postaw i rozmawiaj

Yogę można także postawić niczym cyfrową ramkę do zdjęć. W tym trybie tablet może posłużyć nam za ekran, na którym obejrzymy ulubiony film lub najświeższy odcinek ulubionego serialu, sprzęt grający zdolny do rozkręcenia wcale nie najmniejszej imprezy bądź też platformę do wideorozmów przez Skype'a i inne komunikatory.

Yoga to idealny sprzęt dla osób będących cały czas w ruchu. Propozycją firmy Lenovo powinny zainteresować się osoby, które dużo podróżują i nie chcą rozstawać się z internetem, rozrywką i kontaktem z przyjaciółmi.

Dobre parametry techniczne, bardzo wytrzymała bateria i trzy tryby użytkowania sprawiają, że w tej cenie trudno znaleźć lepszego zawodnika. Zwłaszcza, iż ten jest prawdziwym maratończykiem.


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lenovo Yoga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy