Reklama

Reklama

Ciemna strona LG

LG wprowadza dwie linie nowoczesnych lodówek Side-by-Side w ciemnej, eleganckiej oprawie.

Czarna lodówka LG Aleksander i grafitowa LG Buckingham kreują przestrzeń nie tylko kuchni, w której się znajdują, ale nadają elegancki akcent w salonach, które łączą się z kuchnią.

Dzięki wbudowanej w drzwi kostkarce i pojemnikowi na lód w lodówce Buckingham szybko przygotujesz orzeźwiającego drinka dla przyjaciół. Obie lodówki wyposażone są w funkcję Soft-Touch Minibar, która umożliwia łatwy dostęp do ulubionych napojów bez konieczności otwierania drzwi.

Wygodne rozwiązania

Co więcej, dzięki zastosowaniu XtraSpace Icer zyskujesz dodatkowo 10% procent więcej przestrzeni na przechowywanie pozostałych produktów, a technologia No Frost na zawsze pozwala zapomnieć o rozmrażaniu czy odrywaniu produktów od ściany zamrażarki. Obydwie lodówki nie tylko znakomicie się prezentują, ale są też energooszczędne i przyjazne środowisku - należą do klasy energetycznej A.

Reklama

Wygodne i intuicyjne sterowanie za pomocą dotykowego wyświetlacza LED umożliwi zaprogramowanie lodówek np. na okres weekendowej eskapady, podróży służbowej czy dłuższego urlopu. Dodatkowo, obydwie lodówki zostały wyposażone w ukryte zawiasy i antybakteryjną uszczelkę, która gwarantuje odporność na działanie mikroorganizmów.

Świeże produkty każdego dnia

Lodówka Buckingham posiada komorę Miracle Zone umożliwiającą zachowanie optymalnych warunków przechowywania różnych rodzajów żywności. Możliwość wyboru właściwej temperatury, niezależnie od temperatury w całej chłodziarce, zabezpiecza produkty przed utratą wilgotności i wydłuża okres ich przechowywania.

Chropowata, kratowa powierzchnia pojemników na owoce i warzywa z powłoką Moist Balance Crisper sprawia, że produkty, które przechowujemy w lodówce są zawsze świeże. Dzięki strukturze, jaką posiada pojemnik, woda osadza się na jego powierzchni, a następnie naturalnie odparowuje. Pozwala to zachować optymalny mikroklimat oraz zagwarantować najlepsze warunki przechowywania ulubionych przekąsek.

Ceny: LG Side-by-Side Buckingham GR-P227GKPJ - 8499 zł; LG Side-by-Side Aleksander GR-P206FBQA - 6299 zł.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje