Reklama

Reklama

Dominika Gwit krytykowana przez internautów

Dominika Gwit ostatnio przykuwa dużą uwagę ze względu na poprawę sylwetki, która nie uszła uwadze bacznych obserwatorów. Jednak tym razem uwagę internautów przykuła nie tylko lepsza forma gwiazdy. Pod jej postem na Instagramie pojawiły się krytyczne komentarze.

Dominika Gwit coraz szczuplejsza

Dominika Gwit przez wiele lat udowadniała, że nie każda z nas musi mieć sylwetkę modelki, aby być kochaną, popularną i odnoszącą sukcesy kobietą. Choć często wspominała, że czuje się szczęśliwa ze swoim wyglądem, gwiazda ostatnimi czas znacząco schudła, co zauważają jej fani w przychylnych komentarzach. Jednak jeden z najnowszych wpisów Dominiki Gwit na Instagramie wzbudził falę krytyki w kierunku gwiazdy — wszystkiemu winna...jej stylizacja. 

“ Moja babcia ma 83 lata bardzo podobnie wygląda, identyczne ubranie"

Po świętach Dominika Gwit wrzuciła posta, w którym pyta swoich obserwujących jak minęły im Święta i zastanawia się nad kreacją sylwestrową. Na zdjęciu aktora ma na sobie czarny komplet z błyszczącą nitką, spódnicę maxi i niebieski top. Internauci porównują tę stylizację do ubrań noszonych przez starsze panie. Pojawiły się głosy typu: “ Moja babcia ma 83 lata bardzo podobnie wygląda, identyczne ubranie", czy “Pani Dominiko, jest pani młodą kobietą, te babcine kreacje proszę zostawić na starość, jeśli nie ma pani pomysłu na siebie, to proszę poprosić o pomoc dobrego stylistę".

Reklama

Pod postem pojawiło się jednak także wiele pozytywnych komentarzy, chwalących aktorkę za świetny wygląd. Fani piszą między innymi: “Czego by Pani nie założyła, we wszystkim wygląda Pani super. Nie szata zdobi człowieka tylko jego wnętrze".

***

Zobacz także:

Dominika Gwit przygotowuje swój stand-up

Dominika Gwit zachwyciła metamorfozą

Sylwester 2021: Przegląd najważniejszych trendów

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje