Reklama

Pomysły na krótkie włosy. Dzięki tym fryzurom ubędzie ci 10 lat!

Nie od dziś wiadomo, że dobrze dobrana fryzura może odmłodzić, wyszczuplić twarz i poprawić jej proporcje. Wiosną i latem warto postawić na krótkie włosy. Oto pomysły na fryzury, które mogą odjąć ci nawet 10 lat!

Shaggy hair, czyli czas wyrzucić grzebień

Krótkie włosy w stylu shaggy będą hitem tej wiosny i lata. Ten sposób cięcia od lat uwielbia Jane Fonda. Zmierzwione włosy i kosmyki w pozornym nieładzie to nie tylko rozwiązanie dla młodych kobiet. Krótkie shaggy hair są idealne dla starszych pań, które chcą sobie odjąć lat. Taka fryzura jest też dobrym pomysłem jeśli masz niesforne kosmyki, które gardzą ładem narzucanym im przez grzebień.

Shaggy hair mogą występować też w “grzeczniejszej" i bardziej przewidywalnej wersji. Niezależnie od tego, na który rodzaj fryzury się zdecydujesz, ten rodzaj cięcia może odjąć ci nawet 10 lat! Zatem pora wyrzucić grzebienie, bo oto sezon na shaggy hair.

Reklama

Pixie cut, czyli seksowna chłopczyca po 50

Pixie cut to kolejny pomysł, który wielu kobietom wydaje się “zbyt młodzieżowy", tymczasem w fryzurze “na chłopaka" doskonale będą wyglądać nawet panie po 50 i 60. Ten rodzaj cięcia znacząco odmładza. Pokochają ją panie, które nie lubią spędzać wiele czasu na układaniu włosów — pixie cut zawsze wygląda dobrze. Fryzura odsłaniająca ramiona i szyję jest zadziorna i seksowna. Włosy można też ułożyć w taki sposób, aby nadać im elegancki wygląd. Odmładzającą moc tego cięcia można dostrzec dzięki Anicie Werner i Jolancie Kwaśniewskiej.

Po pixie cut powinny sięgnąć przede wszystkim panie o kształtnej czaszce i przylegających do niej uszach. Dla kobiet, których uszy odstają od czaszki, lepszym wyborem będzie kolejna propozycja — od lat uwielbiana przez Ewę Drzyzgę.

Krótki bob, czyli fryzura na każdą okazję

Bob to klasyczna fryzura, która pasuje kobietom w każdym wieku. Ten rodzaj cięcia pasuje do każdego kształtu twarzy. Ta fryzura może odjąć nam lat. Jest też niezwykle uniwersalna, można nosić ją na wiele różnych sposobów. Wspaniale wygląda zarówno na prostych włosach, jak i pofalowanych czy kręconych.

***
Zobacz również:

Jak pogrubić cienkie włosy?

Kucyk - modna fryzura, która niszczy włosy

Odwrócony bob - czy będzie królować w tym sezonie?

Kwiat Jabłoni zdradził prawdę. Na Fryderykach 2022 nie było miło? „Ja się trochę bałam”

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: fryzury | fryzury odmładzające
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy