Reklama

Reklama

Grzeczna to już byłam

Książka Joanny Keszka: "Grzeczna to już byłam", czyli pierwszy w Polsce kobiecy przewodnik po seksie .

Napisałam przewodnik po seksie z kobiecej perspektywy, bo miałam dość panującego w Polsce taniego moralizatorstwa, które za cel obrało sobie kobiety i seks. W starciu "kobiety kontra krzywdzące stereotypy i mylące półprawdy na temat seksu" moja książka stoi bezczelnie po naszej stronie - stronie kobiet! A kiedy kobieta dobrze się czuje w sypialni, jej partner tylko na tym korzysta. Bo dobry seks łączy pary bardziej niż gar gorącej zupy na stole. - mówi autorka.

Reklama

Jesteś kobietą? Przyznajesz się do tego, że w twoim życiu też jest seks? Do tego nie daj boże, chodzi ci po głowie doszukiwanie się w seksie przyjemności także dla siebie, zamiast skupiania się tym, żeby nie stracić reputacji i zadowolić faceta? W naszym kraju nad Wisłą nie oczekuj fanfar za takie "fanaberie". Bądź pewna, że zawsze znajdzie się osoba, która cię wezwie do zachowania "rozsądku", a przynajmniej "resztek reputacji, jakie ci jeszcze zostały". Bój się, bo prędzej czy później ktoś wykorzysta przeciw tobie fakt, że ciekawi cię własna seksualność. Zarzuci ci, że jesteś: niewyżyta, wulgarna, niezrównoważona, niemoralna, niepoważna i winna wszystkich złych rzeczy, jakie ci się w życiu zdarzają. W taki sposób nasze konserwatywne społeczeństwo wciąż przypomina kobietom, że nie zasługujemy na funkcjonowanie w życiu i w seksie na swoich własnych zasadach.

Dlatego napisałam tę książkę - bo mam już serdecznie dosyć tego, że kobieca seksualność jest nieustannie negowana, tłamszona, albo staje się przedmiotem taniego moralizatorstwa. "Grzeczna to już byłam" to pierwsza w Polsce książka, która stoi bezczelnie po stronie kobiet, które lubią lub mają ochotę polubić: siebie, swoje ciało i seks. Seksualność to część bycia człowiekiem. A radość z seksu to element radości z życia. Kobiety, które lubią seks, potrafią zatroszczyć się nie tylko o potrzeby kochanka, ale także poprosić o to, na co same mają ochotę. I nie nabierają się na kłamliwe opowieści pod hasłem, że "porządnej kobiecie to nie wypada". Bo wiedzą, że: nasze ciała należą do nas, a nasze wybory seksualne to nasza sprawa i nikomu nic do tego!

Przewodnik na każdą kobiecą erotyczną okazję

"Grzeczna to już byłam, czyli kobiecy przewodnik po seksie" to książka dla wszystkich kobiet, które chcą odkrywać i cieszyć się swoją seksualnością i mają już dość czekania, aż ktoś podaruje im przyjemność z seksu (bo domyśliły się już, że mogą się jej nie doczekać). Dla kobiet, które same chcą sięgnąć po to, na co naprawdę, naprawdę mają ochotę i co uważają, że może być dla nich przyjemne i dobre. I dla wszystkich mężczyzn, którzy chcieliby poznać to, czego pragną kobiety.

Dowiesz się z niej nie tylko o tym, jak stać mocno po swojej stronie w życiu i w sypialni, i jak mieć więcej dobrego i zabawnego seksu. To poradnik na każdą kobiecą erotyczną okazję: od ćwiczeń mięśni Kegla i wyboru kulek gejszy, po umiejętność prowadzenia nienagannej rozmowy na temat seksu, od pomysłów na znalezienie odpowiedniego kandydata na kochanka, po naukę pisania własnych scenariuszy erotycznych.

Zastanawiasz się jak wybrać swój pierwszy wibrator? Jakie gadżety podkręcą temperaturę twoich łóżkowych manewrów? Od czego zacząć lubieżne zabawy w sypialni? Dla kogo kajdanki, dla kogo opaska na oczy? Jak mieć więcej pewności siebie w łóżku? Chcesz wiedzieć, dlaczego umiejętność wyznaczania granic to podstawa dobrych doświadczeń erotycznych? Jak budować intymną więź w związku? Jesteś ciekawa, czego jeszcze możesz spróbować w sypialni? Ta książka jest właśnie dla ciebie - zabawna, odważna, praktyczna, pomoże ci odkrywać radość z seksu i z życia na twoich własnych zasadach. A kiedy kobieta dobrze czuje się w sypialni, jej partner czy partnerka tylko na tym korzysta, nie inaczej.

"Grzeczna to już byłam, czyli kobiecy przewodnik po seksie"

Joanna Keszka

Wydawnictwo Pascal

Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy