Reklama

Reklama

Wielki koncert Urszuli

Jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek rockowych lat 80. i 90. Podczas 30-letniej kariery kilka razy znikała ze sceny, aby powracać na nią ze zdwojoną siłą. Mająca w swojej muzycznej kolekcji złote, platynowe i multiplatynowe płyty, Przeboje Roku i główne nagrody polskich i zagranicznych festiwali. Fanów od zawsze zjednywał jej ciepły, dziewczęcy głos oraz wspaniałe przeboje, jak Dmuchawce, latawce, wiatr, Malinowy Król, Anioł wie..., Na sen, czy Niebo dla Ciebie.

Już 24 listopada na Wielkim Koncercie Urszula przypomni swoje największe, niezapomniane przeboje, jak również zaprezentuje utwory z najnowszego albumu Eony Snu! Tego koncertu nie można przegapić.  

W czerwcu 2013 roku na antenie Radia Zet odbyła się premiera singla Miłość. Utwór to zapowiedź najnowszej dziesiątej już płyty pt. Eony snu. Płyty, o której Urszula mówi, że jest pierwszą jej naprawdę własną. Miłość jest jeszcze wspomnieniem pierwszego męża Urszuli, Staszka Zybowskiego, dawnych czasów i albumu Urszula & Jumbo. Jest mniej lub bardziej świadomie postawionym mylnym drogowskazem. Ale pozostałe piosenki z Eonów to powrót do starego gitarowego rocka. Rocka nierzadko balladowego, z pewnością nie tak ciężkiego jak momentami ten z Białej drogi, gdyż zmiękczanego wiolonczelą czy nawet poprzez orkiestrację, no i odwołującego się do takich wzorców jak Led Zeppelin, Black Sabbath, The Beatles, ale też Neil Young i Seattle.

Reklama

Jak mówi Urszula: Musi się to wiernym fanom spodobać, bo to jest bardzo moje, robione z przekonaniem, a bez skradania się, bez pozowania. Aby uczcić swój powrót Urszula wystąpi 24 listopada na Wielkim Koncercie w Sali Kongresowej. Fani będą mogli bawić się na nim przy największych przebojach artystki, jak również po raz pierwszy usłyszeć najnowsze utwory na żywo.

Koncert odbędzie się 24 listopada w Sali Kongresowej w Warszawie o godz. 18.00. 


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Urszula

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy