Reklama

Reklama

Ania Dąbrowska była na bakier z modą. W Opolu zachwyciła stylizacją!

Ania Dąbrowska to jedna z najlepszych polskich wokalistek i bardzo utalentowana tekściarka i kompozytorka. Od jej debiutu w programie "Idol" minęło już prawie 20 lat, a ona wciąż wypuszcza hit za hitem i jest jedną z najbardziej cenionych artystek młodszego pokolenia. Teraz głośno jest o jej występie w Opolu!

W miniony weekend odbył się 58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie zaprezentowały się kultowe gwiazdy takie jak Maryla Rodowicz czy zespół IRA, debiutanci, a jeden z koncertów poświęcony został w całości zmarłemu w tym roku Krzysztofowi Krawczykowi. Jedną z gwiazd festiwalu była także Ania Dąbrowska. 

Ania Dąbrowska zmierzyła się z twórczością Krzysztofa Krawczyka. Wokalistka wykonała utwór "Bo jesteś Ty", który Krawczyk poświęcił swojej ukochanej żonie, Ewie. Ewa Krawczyk nie kryła łez wzruszenia, gdy ze sceny popłynęły pierwsze takty utworu i widać było, że jest pod wrażeniem interpretacji Dąbrowskiej. Dziś głośno jest jednak o wokalistce z jeszcze jednego powodu!

Reklama

Ania Dąbrowska zaliczała modowe wtopy. W Opolu zachwyciła stylizacją!

Ania Dąbrowska nigdy nie należała do ulubienic stylistów. Wręcz przeciwnie, wielokrotnie wytykano jej brak wyczucia stylu i krytykowano większość jej stylizacji. Tym razem jednak artystka przeszła samą siebie i zachwyciła wyborem kreacji!


Ania Dąbrowska pojawiła się na scenie ubrana w różową sukienkę, przypominającą kształtem kimono, związaną w talii pasem. Dobrała do niej delikatne sandałki i dyskretną biżuterię i trzeba przyznać, że w tym zestawie prezentowała się naprawdę dobrze!

Wszystko wskazuje na to, że Ania Dąbrowska odrobiła zadanie domowe i, wielokrotnie krytykowana przez stylistów, postanowiła utrzeć im nosa. Choć to talent i osobowość wokalistki są dla jej fanów priorytetem, jej opolska stylizacja spotkała się z ciepłym przyjęciem, a wielbiciele gwiazdy czekają na jej kolejne modowe wybory. My również jesteśmy na tak!

***
Zobacz również:


Kasia Moś w ultrakobiecej kreacji. Gwiazda zachwyciła w Opolu!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje