Reklama

Reklama

Anna Lewandowska pozuje w sportowych strojach na Instagramie

Anna Lewandowska jest najbardziej znaną trenerką fitness w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego wstawiła ostatnio serię zdjęć w sportowych strojach marki, której jest ambasadorką.

Anna Lewandowska jako najbardziej znana trenerka fitness w Polsce, nieugięcie promuje zdrowy tryb życia. Na jej instagramowym koncie śledzi ją 3,3 mln obserwatorów, co zapewnia jej czołową pozycję wśród polskich influencerek. Poza tworzeniem treningów i układaniem diet dla swoich podopiecznych, ma także firmę z wegańskimi kosmetykami i drugą, ze zdrowym cateringiem. 

Dzięki zasięgom, które gwiazda ma w swoim mediach społecznościowych, jest jedną z najdroższych, ale też najchętniej zapraszanych gwiazd do współprac z firmami. Ostatnio na swoim Instagramie wstawiła serię zdjęć w sportowych strojach marki, której jest ambasadorką. Ubrania te mają zapewnić komfort podczas codziennych ćwiczeń, a także świetnie wyglądać - Anna szczerze pochwaliła produkty nie tylko za ich miękką fakturę, ale też delikatną kolorystykę.

Reklama

Jednocześnie uwagę przykuwa też figura celebrytki. Niedawno szczęśliwi rodzice świętowali pierwsze urodziny ich drugiej córeczki. Anna Lewandowska błyskawicznie wróciła do formy. Patrząc na zdjęcia można odnieść wrażenie, że trenerka jest coraz szczuplejsza.

Jak podoba Wam się Anna Lewandowska w sportowym wydaniu?

*** To cię może zainteresować ***

Meghan urodziła. Co oznacza imię dziewczynki?

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy