Reklama

Reklama

Anna Lucińska pozuje bez ubrań!

Anna Lucińska to modelka i aktorka znana głównie z reklam. Ostatnio wybrała się na wakacje w nietypowe miejsce. Swoje przygody zrelacjonowała instagramowym fanom.

Anna Lucińska zyskała popularność za sprawą występów w telewizyjnych reklamach. Niewielu widzów kojarzy jej role w takich serialach jak "Malanowscy i partnerzy" czy "Na dobre i na złe". Anna zaczynała swoją przygodę z aktorstwem w Stanach Zjednoczonych i to właśnie tam zagrała pierwsze większe role. Pojawiła się w filmie "Thef by Deception", "A Scorooge Meets Cinderella Story" oraz serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas".

Teraz Anna stara się zyskać większy rozgłos także w Polsce. Od jakiegoś czasu jest jedną z prowadzących w programie śniadaniowym "Dzień Dobry Polsko". Coraz częściej pojawia się także przed kamerą, aby udzielić krótkiego wywiadu.

Reklama

Ostatnio Lucińska wybrała się na urlop w dość nietypowe miejsce jak na wakacyjny odpoczynek. Wyleciała bowiem na Islandię! Celebrytka aktywnie zwiedza ten piękny kraj już od tygodnia, relacjonując przy okazji swoim fanom każdy dzień z podróży.

To właśnie tam zrobiła sobie najnowsze zdjęcie, które później opublikowała na Instagramie. Fani aktorki byli zachwyceni jej śmiałymi pozami. Anna zrzuciła ciuchy i wskoczyła do słynnej Blue Lagoon.

Jak wam się podoba jej zdjęcie?

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lucińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy