Reklama

Reklama

Anna Popek prezentuje zgrabne ciało nad basenem. Ale widoki!

Anna Popek dla wielu Polek jest doskonałym przykładem na to, jak - mimo upływających lat - cieszyć się doskonałą formą i nienaganną sylwetką. Dziennikarka i prezenterka chętnie chwali efektami dbałości o swoje ciało. Ostatnio podzieliła się z fanami kadrem z wypoczynku nad basenem, w pięknych okolicznościach przyrody.

Anna Popek jest przede wszystkim bardzo zapracowaną kobietą, ale potrafi znaleźć czas, by z troską zadbać o siebie. Wolny czas chętnie spędza na łonie natury, na jej Instagramie można oglądać mnóstwo zdjęć i wpisów, w których rozsławia piękno polskiej przyrody. Mimo intensywnego życia, stara się regularnie korzystać z wolnych chwil. 

Anna Popek zachwyca fanów zgrabnym ciałem

Ostatnio gwiazda polskiej telewizji podzieliła się ze swoimi followersami kadrem znad basenu, prezentując przy okazji bardzo zgrabną sylwetkę. 

Patrząc na zdjęcie, trudno uwierzyć, że dziennikarka ma już 53 lata. Można odnieść wręcz wrażenie, że upływ czasu zupełnie nie zagraża jej powabności i urodzie. 

Reklama

Smukłe nogi i ponętny dekolt nie umknęły uwadze wiernych fanów Popek. W komentarzach pod postem nie brakuje słów pełnych zachwytu nad dziennikarką. "Pani Aniu, klasa!", "jesteś taka piękna", "wow, pięknie!", "urocza i sexi" - to tylko kilka przykładów pochlebnych opinii. 

Niektórzy fani zwrócili uwagę również na fakt, że dbałości o figurę powinny uczyć się od pani Anny nawet dwudziestolatki! Podzielacie opinię obserwatorów Anny Popek? 

***
Zobacz więcej! 

60-letnia Biedrzyńska szaleje na wakacjach. Ale forma!

Horoskop tygodniowy, 20-26 czerwca, dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź!

Poruszające słowa jasnowidzki Aidy. Wystosowała ważny apel do kobiet

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy