Reklama

Reklama

Dorota Gardias zadała szyku

Tej zimy berety wróciły do łask. Ostatnio zdjęciem w takim właśnie nakryciu głowy pochwaliła się Dorota Gardias.

Ta jesień dla Doroty Gardias nie była łatwa. Kilka miesięcy temu prezenterka zaraziła się koronawirusem, a jej stan był tak poważny, że wymagała hospitalizacji. Choć udało jej się pokonać chorobę, długo jeszcze zmagała się z przykrymi symptomami, takimi jak osłabienie czy bóle głowy.

Na szczęście Gardias zdaje się z każdym dniem odzyskiwać siły. Nie opuszcza jej też dobry humor. Na zdjęciach, które regularnie publikuje w mediach społecznościowych, zawsze jest uśmiechnięta, nie szczędzi również fanom pozytywnych słów.

Niedawno Gardias podzieliła się zdjęciem, które szczególnie przypadło internautom do gustu. Gwiazda pozuje na nim w czarnym berecie z woalką. "Przepiękny beret", "Boski beret", "Kocham berety", "Jaka czapka z woalką. Cudo" - czytamy w komentarzach.

Reklama

Nic dziwnego, że beret wywołał wśród instagramerek spore poruszenie - to nakrycie głowy jest jednym z najmodniejszych dodatków sezonu. Noszą je influencerki, gwiazdy i modelki, stawiając na najróżniejsze modele, od tych klasycznych, przez berety skórzane, aksamitne, wyszywane koralikami, po te, w rozmiarze XXL. Modeli jest tak wiele, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

 


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje