Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska pokazała, jak wygląda jej dom podczas kwarantanny

Dorota Szelągowska, która przebywa obecnie z rodziną na kwarantannie z powodu zakażenia koronawirusem, pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno pochwaliła się fanom, jak wygląda jej dom w czasie trwającej pandemii. Trzeba przyznać, że te wnętrza robią wrażenie. Spójrzcie sami!

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Sytuacja w Polsce wydaje się coraz trudniejsza, bo liczba codziennych zachorowań wciąż jest ogromna. Coraz więcej z nas choruje. 

Wirus nie wybiera, więc nikogo nie powinno chyba dziwić, że coraz więcej gwiazd informuje swoich fanów o zakażeniu i związaną z nim kwarantanną. Zrobili to już m.in. Maryla Rodowicz, Jurek Owsiak czy Maja Ostaszewska. 

Wiadomość o pozytywnym wyniku testu przekazała swoim fanom również Dorota Szelągowska, która jest mamą dwójki dzieci. Jej córeczka Wanda ma dopiero dwa latka, a Antoni jest dziewiętnastolatkiem. Podczas izolacji towarzyszą jej bliscy.

Reklama

Niedawno popularna dziennikarka postanowiła pokazać swoim fanom w mediach społecznościowych, jak wygląda jej dom podczas kwarantanny. Wnętrza robią wrażenie i sprawdzają się przy zabawie z córeczką, która od porządku najwyraźniej woli chaos. 

Fanom bardzo spodobały się wnętrza, w jakich mieszka Dorota Szelągowska. W komentarzach życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia i pisali, że jej córeczce na pewno nie brakuje kreatywności. 

Na pewno ma to po mamie!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy