Reklama

Reklama

Joanna Kurowska ma piękną córkę. Jak wygląda Zofia Świątkiewicz?

Joanna Kurowska ma dorosłą córkę ze związku z dziennikarzem Grzegorzem Świątkiewiczem, który zmarł kilka lat temu. Zofia Świątkiewicz wyrosła na piękną kobietę, która poszła w jej ślady i również postawiła na karierę artystyczną. Jak wygląda Zofia Świątkiewicz?

 

Nie wszyscy fani aktorki, Joanny Kurowskiej wiedzą o tym, że 56-letnia gwiazda ma dorosłą córkę, która jest owocem jej małżeństwa z dziennikarzem Grzegorzem Świątkiewiczem, który niestety w 2014 roku przegrał długą walkę z depresją i popełnił samobójstwo. 

Lata mijają nieubłaganie, a Zofia Świątkiewicz jest już dorosłą kobietą, która poszła w zawodowe ślady swojej mamy i również postawiła na karierę artystyczną. 

Córka aktorki w tym roku skończyła 20 lat. 

Zofia Świątkiewicz jest córką Joanny Kurowskiej. Podobna do znanej mamy?

Zofia Świątkiewicz, która aktywnie udziela się na Instagramie i TikToku, doskonali swoje umiejętności aktorskie w Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. 

Reklama

Młoda aktorka ma już na swoim koncie role w takich produkcjach jak: "Ostatni komers", "O mnie się nie martw" czy "Klan". 

Jakiś czas temu w rozmowie z dziennikarką Vivy, Krystyną Pytlakowską, córka Joanny Kurowskiej wyznała, że jej marzeniem jest stabilizacja finansowa i kariera aktorska. 

To nie sława jest dla niej ważna w życiu, a to by móc pracować w zawodzie. 

Zdradziła też, że w wieku 35 lat chciałaby przede wszystkim mieć dom, rodzinę i dzieci.

Jak widać, Zofia Świątkiewicz stawia na edukację i powoli rozwija swoją karierę. 

Młoda aktorka chce samodzielnie zapracować na swój sukces. 

Czytaj również: 

Artur Barciś odszedł z kościoła katolickiego 

Jane Powell nie żyje

Córka Bogusława Lindy jest przepiękna

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje