Reklama

Reklama

Joanna Opozda pozuje na plaży

Styczeń to dla wielu gwiazd czas na małe, zimowe wakacje. Do cieplejszych rejonów świata udali się m.in. Anna Wendzikowska, Barbara Kurdej-Szatan i Natalia Siwiec. Na kilka dni relaksu pozwoliła sobie również Joanna Opozda. Aktorka na Instagramie pochwaliła się pięknym zdjęciem z plaży.

Wydaje się, że po wyjątkowo trudnym, 2020 roku, wszystkim nam należy się odpoczynek. Nic więc dziwnego, że wiele osób na początku stycznia, postanowiło zafundować sobie mały reset. Jedni muszą ograniczyć się do relaksu w domowym zaciszu, inni zaś udają się w dalekie podróże.

Na zagraniczny wyjazd pozwoliła sobie Joanna Opozda. Gwiazda udała się na Madagaskar, a kadrami z podróży regularnie dzieli się na Instagramie. "Jak wiecie jakiś czas temu przyleciałam na Madagaskar. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna losowi, że miałam taką możliwość. Madagaskar to piękna wyspa, pełna magicznych zakątków, lemurów, cudownych plaż, zachwycającej roślinności..." - zachwycała się na Instagramie.

Reklama

Joanna z uroków wyspy czerpie pełnymi garściami. Niedawno pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje, ubrana w modny, szydełkowy kostium kąpielowy. Z rozwianymi włosami, na tle błękitnej wody, prezentowała się rewelacyjnie.

Aktorka nie skupia się jednak wyłącznie na relaksie. Jak poinformowała w jednym z wpisów, przywiozła ze sobą trochę karmy dla psów. W ten sposób chce pomóc bezdomnym zwierzętom, których los na tej  wyspie jest wyjątkowo ciężki. "Niestety w tym "raju" psy mają piekło na ziemi. Malgasze uważają psiaki za "złe duchy". Wszędzie pełno chorych bezdomnych piesków. Wiedząc o tym, przywiozłam z Polski trochę karmy i leków od weterynarza" - napisała, zamieszczając filmik z małą suczką imieniem Rita, której zdołała pomóc.

Takiej postawy można tylko pogratulować!

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy