Reklama

Reklama

Joanna Przetakiewicz wypoczywa w Saint Tropez

Sezon urlopowy w pełni! Podczas gdy w ubiegłym roku, z uwagi na pandemię koronawirusa, wiele gwiazd zdecydowało się na wypoczynek w Polsce, w tym roku sławy znów udały się na zagraniczne wojaże. Jedną z gwiazd, które wypoczywają w zagranicznym kurorcie, jest Joanna Przetakiewicz.

Każdy sezon przynosi ze sobą nowe, podróżnicze trendy. W ubiegłym roku wśród zagranicznych, luksusowych kierunków królował Meksyk i Zanzibar, w tym wiele osób udaje się do zdecydowanie bliższej Grecji.

Reklama

Obok zmieniających się jak w kalejdoskopie trendów są również klasyki. Jednym z nich jest St. Tropez - miasteczko na Lazurowym Wybrzeżu, słynące z pięknej architektury, bajecznych widoków i wysokiego standardu usług, oferowanych turystom.

Z całości tego bogactwa korzysta właśnie Joanna Przetakiewicz. Piękna projektantka zdjęciami z urlopu w tym rajskim zakątku regularnie dzieli się z fanami.  Jak wynika ze zdjęć i filmików, które publikuje na Instagrame, czas spędza wyjątkowo aktywnie. Zamiast wylegiwania się na leżaku lub powolnych przechadzek, gwiazda wybrała rower.

Na jednym ze zdjęć widzimy, jak Przetakiewicz, ubrana w jasne, sportowe spodenki i króciutki top, pozuje z rowerem na tle morza. Na filmiku zaś, mknie na dwóch kółkach wzdłuż portowego nabrzeża.

Trzeba przyznać, że gwiazda prezentuje się rewelacyjnie i zachwyca nie tylko idealną sylwetką, ale również szerokim, szczerym uśmiechem. Widać, że urlop jej służy! 

Zobacz również:

Barbara Kurdej-Szatan pozuje z siostrą w bikini. Jakie podobne!

Gwiazda TVP w opinającym kostiumie kąpielowym. Co za ciało!

Przemysław Kossakowski przerywa milczenie po rozstaniu z Wojciechowską

Obejrzyj również:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje