Reklama

Reklama

Julia Wróblewska zmieniła swój wizerunek. Tak radzi sobie z problemami

Julia Wróblewska zmienia się niczym kameleon. Młoda aktorka opublikowała niedawno nowe zdjęcia, na których zupełnie nie przypomina dawnej siebie. Wiadać, że gwiazda nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem. Spójrzcie tylko!

Julia Wróblewska zyskała rozpoznawalność za sprawą roli uroczej Michaliny w "Tylko mnie kochaj". Od tego czasu pojawiła się w wielu produkcjach, ale telewidzom jest znana przede wszystkim jako Zosia z "M jak miłość".   

21-letnia aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się swoimi przemyśleniami z fanami. Publikuje też zdjęcia, pod którymi zawsze pojawia się mnóstwo komentarzy. 

W jej życiu zaszło ostatnio sporo zmian. Niedawno młoda gwiazda zerwała z chłopakiem. Aktualnie jest singielką i nie boi się o tym mówić. Zmieniła też swój wizerunek. 

Na jej instagramowym profilu pojawiły się niedawno fotki, na których Julia Wróblewska wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze miesiąc temu. Najpierw aktorka przefarbowała włosy na fioletowo, a teraz podzieliła się zdjęciem w charakteryzacji godnej księżniczki Disneya. 

Spójrzcie tylko, jak się zmieniła! 

Reklama

Na obu fotografiach Julia Wróblewska wygląda niezwykle uroczo. Młoda aktorka ma bardzo plastyczną urodę, więc prezentuje się dobrze w niemal każdym wydaniu. 

Fani gwiazdy zastanawiali się, dlaczego ta tak nagle postanowiła zmienić swój wizerunek. Ona sama przyznała, że potrzebowała odmiany, więc zdecydowała się na metamorfozę. Podobno farbowanie włosów jest dla niej jednym ze sposobów radzenia sobie z problemami. 

Jak wam się podoba Julia Wróblewska w takim wydaniu? 
Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje