Reklama

Reklama

Kasia Kowalska pokazała się bez makijażu

Kasia Kowalska zdecydowanie należy do grona tych gwiazd, które nie boją pokazać się w naturalnym wydaniu. Ostatnio na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciem, które zachwyciło obserwatorów.

Kasia Kowalska rozpoczęła swoją karierę muzyczną w latach 90., występując jako wokalistka zespołu Evergreen. Jej debiutancki album "Gemini" z 1994 roku osiągnął status podwójnej platynowej platyny, a w 1996 roku reprezentowała Polskę podczas 41. Konkursu Piosenki Eurowizji. Jej przeboje "Prowadź mnie" czy "Antidotum" śpiewała swego czasu cała Polska.

Kasia Kowalska bez makijażu

Wokalistka jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowe konto śledzi ponad 105 tys. internautów, a gwiazda chętnie dzieli się z nimi kulisami ze swojego życia prywatnego. 

Reklama

Jej ostatnie zdjęcie, które opisała hasztagiem #summervibes zachwyca naturalnością. Kasia pokazała się na nim bez grama makijażu. Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, kiedy wokalistka pokazuje się swoim fanom zupełnie sauté. Kilka dni temu bowiem również wstawiła zdjęcie w naturalnym wydaniu, na którym pozuje ze swoim psem. 

Jak podoba Wam się wokalistka w takim naturalnym wydaniu?

Czytaj również: 

Niebywałe, jak teraz żyje syn Krawczyka! 

Ewa Chodakowska już nie będzie ostro trenować? 

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy