Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek zadała szyku na basenie

Ostatnie dni upływają Katarzynie Cichopek na aktywnym wypoczynku. Lubiana gwiazda udała się do Zakopanego. W Tatrach nie tylko spaceruje, ale również relaksuje się w spa. I to w bardzo eleganckiej stylizacji…

Aktorka, tancerka, żona i mama - Katarzyna Cichopek bez wątpienia jest bardzo zapracowaną osobą. Mimo ogromu obowiązków, udaje jej się jednak znaleźć czas dla siebie. Sądząc po jej instagramowym profilu, najchętniej spędza go z rodziną, czy to w domowym zaciszu, czy na bliższych i dalszych wycieczkach.

Katarzyna Cichopek wypoczywa w Zakopanem

W ostatnich dniach Katarzyna Cichopek udała się właśnie na jeden z takich wypadów. Lubiana aktorka wybrała się w Tatry, a konkretnie - do Zakopanego. Jak napisała na Instagramie, jest to miejsce, które darzy szczególną sympatią.

Nic więc dziwnego, że nie traci czasu i na całego korzysta z atrakcji, które oferują polskiego góry.

Reklama

Na Instagramie Katarzyny Cichopek możemy zobaczyć zdjęcia ze spacerów (m.in. z drogi na Wielki Kopieniec), ale również ze... spa.

Katarzyna Cichopek zadała szyku w SPA

Po górskich wędrówkach Katarzyna Cichopek zafundowała sobie mały relaks w postaci dnia w spa. Jak napisała na Instagramie to taki "me day" - dzień tylko dla niej.

Na ten dzień relaksu i regeneracji Katarzyna Cichopek wybrała interesujący strój.

Na instagramowych zdjęciach pozuje, ubrana w jednoczęściowy, czarny strój kąpielowy. Przód, ozdobiony aplikacjami wokół dekoltu, prezentuje się bardzo ciekawie, ale to tył kostiumu jest prawdziwym hitem. Głębokie, śmiałe wycięcie i wyszukane ozdoby sprawiają, że przypomina on raczej wieczorową kreację niż zwykłe ubranie na basen. To się nazywa sportowy szyk! 

Podobnego zdania są fani aktorki. "Super strój", "Pięknie", "Z przodu piknie, z tyłu piknie" - pisali w komentarzach.  

Zobacz również:

Elżbieta II: To dlatego monarchini wygląda tak młodo

Agnieszka Dygant bawi się w Juracie z Beatą Ścibakówną

Joanna Liszowska na wakacjach wygląda rewelacyjnie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje