Reklama

Reklama

Kate Middleton opisze w książce swoją relację z Meghan?

Debiutancka książka księżnej Kate już niedługo ujrzy światło dzienne. O czym będzie? Niektórzy mogą się zdziwić! Czy żona księcia Williama wykorzysta okazję, aby pogrążyć Meghan Markle?

Wywiad, który Meghan Markle i książę Harry udzielili niedawno Oprah odbił się szerokim echem na całym świecie, ponieważ Sussexowie ujawnili kilka informacji, które brytyjska rodzina królewska raczej wolałaby zachować w tajemnicy. 

Oberwało się również księżnej Kate, która od dłuższego czasu ma dość napięte stosunki ze szwagierką. Podobno ukochana księcia Williama bardzo przeżyła słowa Meghan i Harry'ego, jednak nie miała okazji do tego, aby opowiedzieć o wydarzeniach w pałacu ze swojej perspektywy. 

Teraz księżna Cambridge postanowiła wydać książkę, jednak najprawdopodobniej rozczarują się ci, którzy liczą na to, że Kate odpowie w niej na zarzuty szwagierki i przedstawi sprawę ze swojej perspektywy. 

Reklama

7 maja ukaże się książka, będąca efektem współpracy żony księcia Williama oraz National Portrait Gallery, która przedstawiać będzie życie Brytyjczyków w pandemii. 

Księżna Kate jest autorką przedmowy, która znajdzie się w publikacji, na którą składają się głównie najlepsze i najbardziej emocjonalne zdjęcia wykonane podczas lockdownu przez mieszkańców wysp. 

Ci zatem, którzy czekają na mocne uderzenie Kate Middleton w Meghan Markle, rozczarują się!

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Więcej gorących plotek:

Salma Hayek zmieniła fryzurę. Ale metamorfoza! 

Natalie Portman to istna kopia mamy? Patrzcie! 

Katarzyna Cichopek w sukienkach idealnych na wiosnę 2021!

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy