Reklama

Reklama

Maffashion zdradziła, dlaczego ukrywała ciążę

10 października minie miesiąc odkąd Julia Kuczyńska (znana jako Maffashion) jest szczęśliwą mamą Bastiana. Mimo tego, że influencerka regularnie udziela się w internecie to niedawno ograniczyła się w publikowaniu prywatnych treści.

Ciąża Maffashion z Sebastianem Fabijańskim wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród internautów. Pierwsze zdjęcie pojawiło się na Instagramie influencerki dopiero 30 sierpnia, gdy ta była w zaawansowanej ciąży, czyli nieco miesiąc przed porodem. Informacja ta zszokowała fanów Julki.

Kilka dni temu Julia zrobiła live na swoim Instagramie. To właśnie tam opowiedziała o kilku kwestiach, które nurtowały internautów. Influencerka zdradziła, że ze względu na jej stan zdrowia nie chciała zapeszać ciąży. Dzięki temu, że nie stała się medialnym hitem, mogła cieszyć się nią w gronie najbliższych.

Reklama

Całą sprawę porównała do ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan, o której informacje pojawiały się na każdym portalu plotkarskim. Maffashion twierdzi, że nie chciała być ,,pod ostrzałem", a swój stan chciała pozostawić tylko dla najbliższych jej osób. Jak opowiadała Julia, ból porodowy był ogromny, a Sebastian Fabijański towarzyszył jej przy porodzie.

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy