Reklama

Reklama

Maja Bohosiewicz przesadziła z ćwiczeniami?

Maja Bohosiewicz sporo ćwiczy. Nic dziwnego, że ma piękną sylwetkę, którą chętnie eksponuje w mediach społecznościowych. Niedawno aktorka opublikowała jednak zdjęcie w opisie, pod którym skrytykowała samą siebie. Powód zaskakuje!

Maja Bohosiewcz to młodsza siostra Sonii Bohosiewicz, która również zajmuje się aktorstwem. 29-letnia artystka bardzo dba o swój wygląd. 

Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się z fanami nowymi zdjęciami. Niedawno aktorka opublikowała na swoim instagramowym profilu nowe zdjęcie w dwóch wersjach. Na jednym z nich było widać efekty ćwiczeń. 

Wygląda jednak na to, że Maja Bohosiewicz nie jest do końca zadowolona z tego, jak wyglądają jej ramiona. Co takiego napisała pod zdjęciem, do którego pozowała w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym? 

Reklama

Przysięgam, że nie wiem, co tu się odwaliło z moją łapeńką. Teraz już nie tylko trzeba przestać robić przysiady, żeby nie mieć ud jak trójboistka, ale jeszcze łapki jak miotacz" - napisała pod opublikowanym przez siebie zdjęciem Maja Bohosiewicz. 

Naszym zdaniem, aktorka przesadza, bo wygląda naprawdę atrakcyjnie, a jej sylwetka robi wrażenie. Na pewno niejedna koleżanka z branży może jej pozazdrościć figury. 
Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama