Reklama

Reklama

Maja Hyży zmieniła fryzurę. "Było ciężko z podjęciem decyzji"

Maja Hyży zdecydowała się na zmianę fryzury, a efektem metamorfozy pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Fani nie kryli zachwytu!

Maja Hyży zmieniła fryzurę

Maja Hyży popularność zdobyła głównie za sprawą programu X Factor. Choć piosenkarka nie wygrała talent show, to i tak zdobyła rzeszę fanów, którzy cały czas ją wspierają. 

Maja Hyży regularnie publikuje posty w mediach społecznościowych. Wszystko po to, by być w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami. Na jej instagramowym profilu nie brakuje przemyśleń i rodzinnych zdjęć.

Tym razem Maja Hyży postanowiła pochwalić się efektem wizyty u fryzjera. Na Instagramie zamieściła kilka zdjęć ukazujących nową fryzurę.

Maja Hyży przyznała, że jej zdaniem nowa fryzura jest genialna i mimo że pojawiły się głosy, by nic nie zmieniała, to i tak skusiła się na nowy kolor. Przy okazji piosenkarka zapytała co o tym myślą jej odbiorcy. 

Reklama

Piosenkarka zdecydowała się na lekkie rozjaśnienie swoich ciemnych włosów. Chociaż wydaje się, że jest to jedynie delikatna zmiana, to fani nie mogli wyjść z podziwu i nie szczędzili jej miłych słów. 

Czytaj więcej:

Aleksandra Szwed ma nową fryzurę. Takiej nikt się nie spodziewał!

Księżna Charlene po 10 miesiącach wróciła do Monako

Gwiazda filmu "Dirty Dancing" uważała, że jest on przeklęty

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje