Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan coraz szczuplejsza

Małgorzata Rozenek-Majdan kolejny tydzień rozpoczęła w słonecznym Meksyku. Każdego dnia na Instagramie celebrytki pojawiają się relacje i nowe zdjęcia. Wiele osób zauważyło, że żona Radosława Majdana bardzo schudła. Też to zauważyliście?

Małgorztata Rozenek Majdan niech chciała dorównać Lewandowskiej

Małgorzata Rozenek-Majdan dopięła swego! Po urodzeniu Henia nie narzucała sobie radykalnych diet i nie zapisała się na mordercze treningi. 

Dała sobie czas. Nie ukrywała, że źle czuje się z dodatkowymi kilogramami, ale ważniejszy od nich był upragniony syn i rodzina. 

Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo schudła. Jej sekret?


Przez kolejne miesiące żona Radosława Majdana udowodniła, że można pozbywać się oponki etapami. Pamiętacie treningi personalne? 

Często w towarzystwie noworodka? Ważna jest wytrwałość i konsekwencja. A tych rzeczy nie można Małgorzacie Rozenek-Majdan odmówić. 

Efekt? Sami spójrzcie, jak pani Małgorzata prezentuje się na meksykańskich schodach? Czarna stylizacja opina każdy centymetr wysportowanego ciała, a to, co atrakcyjne odsłania. 

Reklama
Szczupłe ręce, zgrabne nogi, jędrne pośladki. Nie dajcie się wieść, to nie przyszło samo. Celebrytka nawet podczas wakacji nie rezygnuje z treningów. 

Wspólnie z mężem ćwiczą po śniadaniu, wzajemnie się mobilizując. I chyba to jest przepis na powrót do formy po porodzie... Partner, który rozumie i wspiera, a nie ten, który krytykuje i oczekuje rezultatów natychmiast.

*** To może cię zainteresować ***Gwiazda TVN w bikini. Patrzyli tylko na jedną rzecz!

Jasnowidz nie ma dobrych wieści. To stanie się niebawem!


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy