Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje w skąpym stroju na tle Pałacu Kultury

Małgorzata Rozenek-Majdan znów zaskoczyła swoich fanów. Tym razem zapozowała w skąpym stroju na tle Pałacu Kultury. Nie miała na sobie spodni, ale nie zapomniała o oryginalnych butach. Spójrzcie tylko na to zdjęcie!

Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak pobudzić wyobraznię fanów. "Perfekcyjna pani domu" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje nowe zdjęcia. Niedawno ona i Radosław Majdan zostali rodzicami maleńkiego Henryka, więc chętnie dzielą się ze swoimi followersami kadrami prosto z domu. 

Od czasu do czasu Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje też zdjęcia, do których pozuje solo. Prezenterka robi wszystko, by jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Ćwiczy i zdrowo się odżywia. Korzysta też ze specjalnych zabiegów, więc efekty widać gołym okiem. 

Niedawno gwiazda po raz kolejny pochwaliła się zdjęciem swojej zgrabnej sylwetki. Zapozowała do niego na tle Pałacu Kultury w skąpym stroju. Miała na sobie jedynie białą koszulę i ciężkie buty. Można było dostrzec fragment jej pośladów, ponieważ na bieliznę nie założyła spodni. 

Myślicie, że Małgorzata Rozenek-Majdan chciała się pochwalić swoimi zgrabnymi nogami? 

Reklama

Spójrzcie tylko na to zdjęcie!

"Piękny powrót do formy", "Nogi do nieba" - zachwycali się w komentarzach followersi Małgorzaty Rozenek-Majdan. Nie zabrakło jednak też słów krytyki od tych, którym nie spodobało się tak śmiałe eksponowanie wdzięków przez popularną prezenterkę. Jak widać, nie można dogodzić wszystkim.
A co wy sądzicie o nowym zdjęciu "Perfekcyjnej pani domu"?

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy