Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan zaszczepi swoich synów

Małgorzata Rozenek-Majdan ma jasno sprecyzowane podglądy na temat szczepionek przeciwko COVID-10

Małgorzata Rozenek-Majda jest ozdrowieńcem. Doskonale wie, czym jest COVID-19. Gorzej od niej chorobę przeszedł jej mąż-Radosław Majdan. I choć parze udało się wyjść z pandemii obronną ręką nie każdy w rodzinie Perfekcyjnej Pani Domu miały tyle szczęścia. Celebrytka ubolewa, że w przypadku jej dziadka choroba okazała się śmiertelna. 

Dlatego Małgorzata Rozenek- Majdan ma jasno sprecyzowany plan działania, jeżeli chodzi o szczepienia przeciwko COVID-19. Podczas otwarcia swojego pierwszego stacjonarnego butiku opowiadała dziennikarzom, jakie jest jej podeście do walki z pandemią.

Reklama

"Na pewno ich zaszczepię. Uważam, że szczepienia są niezwykle pożyteczne i bardzo ważne. Trzeba wspierać całą akcję #SzczepimySię i naprawdę nie dawać miejsca na szerzenie nieprawdziwych i szkodliwych teorii antyszczepionkowców - powiedziała Małgorzata Rozenek w wywiadzie udzielonym portalowi "Plotek". 

Małgorzata Rozenek- Majdan uważa, że akcja szczepień powinna być bardziej promowana, bo tylko zaszczepienie odpowiedniej liczby populacji zdaniem właścicielki marki Mrs. Drama da nam zbiorową odporność. A co za tym idzie powrót do "normalności". Małgorzata Rozenek-Majdan to kobieta czynu, która nawet w pandemii nie spoczęła na laurach. Z relacji "Perfekcyjnej" na Instagramie wynika, że to był bardzo intensywny czas. Sama to wielokrotnie powtarzała podczas LIVE z fanami, że dobra organizacja to jedno, ale wsparcie ze strony bliskich i opiekunki Henia to drugie. 

I choć Małgorzata Rozenek-Majdan zdaje sobie sprawę, że jest w uprzywilejowanej sytuacji, to jednak wciąż zachęca kobiety, młode mamy, aby zaczęły działać na własny rachunek. Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan dojrzałe macierzyństwo stało się bodźcem do działania. Najpierw postanowiła zadbać o siebie i schudnąć po ciąży- na własnych zasadach i to doceniły fanki. Cały proces rejestrowały kamery i wśród ćwiczeń, zabiegów i diety najważniejsza była konsekwencja. Efekt? Małgorzata Rozenek-Majdan z dumą nosi mini.

***To może cię zainteresować***

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski nie wystąpi w Rotterdamie?! Koronawirus w polskim zespole!

Eurowizja. Pilne wiadomości z Rotterdamu - jeden z członków polskiej delegacji na Eurowizję 2021 otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa

Pamela Anderson zdradziła, co myśli na temat serialu o jej sekstaśmie! 

Harry i William. Nigdy nie mieli dobrych relacji? 

Monika Chwajoł w kreacji z głębokim dekoltem. Zaliczyła "modową wpadkę" na komunii? Internauci podzieleni 

Rodzina Marty Linkiewicz musiała zmienić nazwisko! Patoinfluencerka podzieliła się trudnymi sprawami rodzinnymi 

Herbuś pokazała, jak wygląda bez makijażu. "Zmysłowość i natura, boska!" - komplementują internauci 
Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy