Reklama

Reklama

Marcin Tyszka z rodzicami w eleganckich stylizacjach

Marcin Tyszka wyjechał w podróż z rodzicami. Cała trójka wyglądała dobrze, ale to stylizacja jego mamy robi największe wrażenie!

Marcin Tyszka to jeden z najbardziej znanych polskich fotografów. Współpracował z największymi gwiazdami modelingu, wśród których jest nawet sama Naomi Cambel. Od lat jest też jurorem programu "Top Model". 

Jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Niedawno na swoim instagramowym profilu fotograf pochwalił się zdjęciem z Madrytu. Nie pojechał tam jednak sam, a w towarzystwie swoich rodziców. 

Podczas wspólnego wyjazdu, cała trójka prezentowała się niezwykle stylowo. Najbardziej jednak zachwyca nas stylizacja matki Marcina Tyszki.

Reklama

Jak widać, pani Mira ma świetny gust. Można się zresztą o tym przekonać, odwiedzając jej profil na Instagramie, na którym ta często się udziela, publikując liczne fotografie z podróży i swojego codziennego życia. 

Na zdjęciach najczęściej możemy ją zobaczyć w eleganckich ubraniach w wyrazistych kolorach, które bardzo jej pasują. 

Tym razem jej strój był nieco bardziej stonowany, ale również przypadł nam do gustu.

Klasyczna czerń w połączeniu z czarno-białymi groszkami to połączenie, w którym matka popularnego fotografa również wygląda rewelacyjnie. 

A wam, jak się podoba?
Zobacz także:




Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Tyszka | gwiazdy | rodzice | celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy