Reklama

Reklama

Neven Ciganović. Skąd pochodzi żywy Ken?

Żywy Ken, tak mówią o nim rodacy i fani Instagrama. Neven Ciganović od lat wzbudza kontrowersje w mediach społecznościowych. Chcecie poznać go bliżej?

Od dziecka wiedział, że chce wyróżniać się z tłumu. Urodę kanadyjskiej lalki Neven Ciganović wziął za wzór swojego wizerunku. 

Liczne operacje plastyczne, którym przez lata poddawał się mężczyzna, sprawiły, że przybliżył się do upragnionego ideału. Konto pochodzącego z Zagrzebia stylisty modowego obserwuje obecnie ponda 37 tysięcy followersów.

Wysoko osadzone kości policzkowe, pełne usta i filigranowy nos - tak dziś wygląda stylista. W wyniku komplikacji po operacji plastycznej mężczyzna przez trzy miesiące borykał się z priapizmem. Lekarzy, którzy operowali wówczas nos blogera, podejrzewali, że to powikłania po narkozie. Dlatego chorwacki Ken ponownie musiał poddać się bolesnym zabiegom.

Reklama

Czy to wydarzenie ostudziło jego zapał do kolejnych operacji? Obserwując konto Nevena, nie można oprzeć się wrażeniu, że jego twarz wciąż jest w fazie upiększających. transformacji.Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje