Reklama

Reklama

Nicole Scherzinger w wyjątkowej stylizacji! Co za dekolt!

Nicole Scherzinger najwyraźniej doskonale czuje się w złocie i nawet, gdy wybiera stylizacje, to pragnie, by również ona, nie tylko biżuteria, była w tym kolorze. Gwiazda właśnie zachwyciła fanów swoim wyglądem podczas oficjalnego wyjścia, zakładając garnitur w szampańskim kolorze!

Nicole Scherzinger w wyjątkowej stylizacji

Nicole Scherzinger, była ostatnio widziana w West Hollywood w Kalifornii, gdy właśnie wróciła z wakacji na Mykonos w Grecji.

 Na początku tego tygodnia wróciła do swoich obowiązków i wystąpiła na Concert For Earth w Portugalii. To idealny moment dla gwiazdy, po tym, jak ona i chłopak Thom spędzili w tym roku czas w Hiszpanii, Meksyku i Kalifornii.

Jeszcze do niedawna to właśnie na wakacyjnych zdjęciach Nicole zachwycała sylwetką w bikini. Teraz pojawiła się na kolacji w Kalifornii, gdzie zaprezentowała się w wyjątkowo eleganckim damskim garniturze w szampańskim kolorze.

Reklama

Taki złoty odcień stylizacji fenomenalnie podkreślił kolor skóry Nicole Scherzinger. Dodatkowo uwagę zebranych skupił głęboki dekolt, po brzegi wypełniony kształtnym ciałem gwiazdy. 

Trzeba przyznać, że jak na 44 lata, gwiazda olśniewa wyglądem i absolutnie nie wygląda na swój wiek! Zwłaszcza figura piosenkarki jest idealna i niejedna młodsza od niej koleżanka zazdrości jej sylwetki. 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nicole Scherzinger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy