Reklama

Reklama

Niezwykłe talenty dzieci księcia Williama i Kate Middleton

Brytyjska rodzina królewska dba o to, aby dzieci Kate Middleton i księcia Williama rozwijały swoje talenty od najmłodszych lat. W czym potomkowie pary książęcej radzą sobie najlepiej?

Księżna i książę Cambridge jak na razie doczekali się trójki dzieci i, jak można się domyślać, od najmłodszych lat dbają o to, aby młode pokolenie Windsorów oprócz domu pełnego miłości, otrzymało również najlepszą możliwą edukację i opiekę. 

Poza lekcjami dobrych manier i zajęciami w szkole, George, Charlotte i Louis spędzają czas z rodziną oraz nianią, przy których rozwijają swoje pasje. 

Podobno William i Kate pragną, aby ich pociechy angażowały się w proste codzienne czynności, takie jak gotowanie czy praca w ogródku, a Maria — niania ich dzieci od kilku lat uczy je m.in. mówić po hiszpańsku. 

Reklama

George i Charlotte podobno świetnie radzą sobie zarówno z etykietą, jak i nauką języków obcych, ale mają również inne pasje. 

Co lubią robić Charlotte i George?

Córka pary książęcej, ponoć tak samo, jak księżna Diana uwielbia tańczyć, a informator magazynu "Vanity Fair" jakiś czas temu ujawnił, że jednym z hobby księcia George'a jest piłka nożna.

Plotki, które również mogą cię zainteresować

Mural z wizerunkiem Anny Przybylskiej został poprawiony

Ida Nowakowska pokazała syna! 

Najpiękniejsze eurowizyjne wokalistki! 

Spektakularna przemiana Emilii Dankwy! 

"Królowa życia" w różowym bikini! 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje