Reklama

Reklama

Oliwia Bieniuk pokazuje wysportowane ciało. Sylwetka osiemnastolatki robi wrażenie!

Oliwia Bieniuk na Instagramie pochwaliła się pierwszymi efektami treningów. W czerwcu okazało się, że jesienią córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Przed rozpoczęciem programu Bieniuk postanowiła zadbać o formę. Umięśniony brzuch osiemnastolatki robi wrażenie.

Oliwia Bieniuk chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Na Instagramie publikuje zarówno zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych, jak i te wykonane spontaniczne. Obserwatorzy chwalą smukłą sylwetkę dziewczyny, zauważając, że aby utrzymać tak zgrabną figurę, musi poświęcać dużo czasu na ćwiczenia. Bieniuk rzeczywiście nie stroni od aktywności fizycznej.

Oliwia Bieniuk jest w spektakularnej formie

Według oficjalnych informacji Oliwia Bieniuk weźmie udział w najbliższej edycji "TzG". Intensywne treningi taneczne wymagają dobrej kondycji fizycznej. Jak widać, córka byłego piłkarza postanowiła zadbać o formę jeszcze przed rozpoczęciem programu. Na swoim Instastory zaprezentowała efekty wyczerpujących ćwiczeń. Oliwia Bieniuk na krótkim filmiku pokazuje umięśniony, płaski brzuch. Nastolatka do relacji dołączyła uśmiechniętą emotkę oraz wymowny komentarz. "Sukces" napisała zdziwiona Bieniuk.

Reklama

Fani Oliwii Bieniuk trzymają kciuki

Oliwię Bieniuk na Instagramie śledzi ponad 200 tys. osób. Społeczność, jaką zgromadziła wokół siebie najstarsza córka  Anny Przybylskiej, z pewnością trzyma kciuki za to, by w "Tańcu z Gwiazdami" osiągnęła  sukces. To pierwszy tak duży projekt Oliwii Bieniuk. Osiemnastolatka w tym roku zdawała maturę. Niedawno wyznała jednak, że w zamierza zrobić sobie gap year. Chociaż w przyszłości planuje iść na studia, przed kontynuacją nauki chce zrobić sobie chwilową przerwę. Fani spekulują, że wykorzysta ją, na umocnienie swojej pozycji w polskim show-biznesie.

Oliwia Bieniuk to "cała mama"?

Pod zdjęciami nastolatki nie brakuje komentarzy, w których obserwatorzy porównują  dziewczynę do zmarłej przed laty mamy. Anna Przybylska odeszła, gdy Oliwia Bieniuk miała zaledwie 12 lat. "Jesteś śliczna jak Mama", "Piękna po mamie! Wyglądasz cudownie!", "Myślałam, że to Ania! Ale podobna" - piszą obserwatorzy. 

Przeczytaj również:

Julia Wieniawa świętuje kolejny sukces

Cyrk bez zwierząt, cyrk bez cierpienia

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | Bieniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL