Reklama

Reklama

Rosyjska modelka publikuje zachwycające ciążowe zdjęcia

Znana rosyjska modelka Lena Perminova jest w ciąży po raz czwarty. Mimo zdrowotnych komplikacji, pozuje do zdjęć, które zachwycają internautów.

Lena Perminova brała udział w pokazach takich projektantów jak Lanvin, Victor&Rolf i Armani, a jej zdjęcia ukazywały się w Vouge, Harper’s Bazaar i Tatler. Na Instagramie obserwuje ją 2,2 miliona osób.

34-letnia Perminova jest w związku z 61-letnim rosyjskim milionerem Alexandrem Lebiediewem. Para jest ze sobą od 15 lat i ma już troje dzieci. Na początku ubiegłego roku postanowili też zalegalizować swój związek i wzięli ślub.

W grudniu ubiegłego roku modelka poinformowała swoich followersów, że spodziewa się czwartego dziecka. Swoją ciążę dokumentuje pięknymi zdjęciami, które budzą zachwyt internautów.

Reklama

Jednak oczekiwanie na dziecko wiąże się w przypadku Leny z poważnymi obawami. O ile pierwsza ciąża przebiegła niemal bezproblemowo, to musiała się zakończyć cesarskim cięciem. Z każdą kolejną ciążą komplikacji było jednak coraz więcej. Zagrożenie stanowiła między innymi blizna po cesarskim cięciu, która nie miała grubości uznawanej za bezpieczną i mogła pęknąć w każdej chwili, co wiąże się z zagrożeniem życia matki. Przez ostanie 2,5 miesiąca drugiej ciąży musiała leżeć cały czas.

Trzecia ciąża okazała się jeszcze trudniejsza. Modelka ma jednak nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie dobrze. Podkreśla też, że rodzina jest dla niej bardzo ważna i zawsze chciała mieć co najmniej dwoje dzieci.

Uwaga!

Kiedy zakwitną krokusy 2021? Nie przegap!

Czytaj więcej:

"Efekt Eleonory". 15-letnia księżniczka przebije Meghan i Kate?

Najpiękniejsze gwiazdy po 40-stce

Irina Shayk na zdjęciu z przeszłości!

Ma 56 lat. W przezabawny sposób parodiuje gwiazdy

Fluvia Lacerda. Piękno w rozmiarze plus

Bettie Page. Tragiczne losy największej seksbomby lat 50.

*****

Setki zdjęć najpiękniejszych modelek***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy