Reklama

Reklama

Siostra Roberta Lewandowskiego w ciążowej sesji

W tym roku rodzina Lewandowskich rośnie jak na drożdżach! Kilka tygodni temu córeczkę urodziła Anna Lewandowska, a już za parę miesięcy na świat przyjdzie dziecko Mileny Lewandowskiej – siostry Roberta. Milena właśnie pochwaliła się na Instagramie elegancką, ciążową sesją.

Milenie Lewandowskiej przez lata udawało się unikać ciekawości tabloidów i portali plotkarskich. Jednak gigantyczne zainteresowanie, jakie wzbudziła ciąża żony Roberta Lewandowskiego, sprawiło że na celowniku mediów znalazła się cała rodzina piłkarza. Uwagę przyciągnęła przede wszystkim jego siostra, Milena.

Trudno się dziwić, ponieważ również w jej życiu szykują się wielkie zmiany - Milena Lewandowska wkrótce po raz kolejny zostanie mamą. Niedawno podzieliła się na Instagramie efektami eleganckiej, ciążowej sesji, na której pozuje z mężem i synkiem.

Reklama

Co wiemy o Milenie Lewandowskiej? Siostra Roberta pilnie strzeże swojej prywatności więc informacje, pojawiające się w sieci, są raczej skąpe. Można w nich wyczytać, że Milena w czasach studiów odnosiła sportowe sukcesy w siatkarskiej drużynie, lubi podróże i kuchnię, a z bratem i jego żoną łączą ją bliskie, serdeczne stosunki.

Maleństwo, które za kilka miesięcy przyjdzie na świat, będzie drugim dzieckiem Mileny Lewandowskiej. Siostra Roberta ma już kilkuletniego synka. Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje