Reklama

Reklama

Tym razem przesadziła? Grażyna Wolszczak po kolejnym zabiegu medycyny estetycznej

Ma 63 lata, ale gdyby nie metryka, nikt by w to nie uwierzył. Gładką skórę i młody wygląd Grażyna Wolszczak zawdzięcza częstemu korzystaniu z zabiegów medycyny estetycznej. Aktorka nie wstydzi się tego i mówi głośno o swoich sposobach na młodość. Tym razem jednak zlekceważyła zalecenia lekarza i odbiło się to na jej wyglądzie.


Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzysta Grażyna Wolszczak?

Grażyna Wolszczak od dawna nie ukrywa, że swój młody wygląd zawdzięcza umiejętnością lekarzy medycyny estetycznej. Kiedyś przyznała otwarcie na swoim profilu w serwisie Instagram:

“Nie bądź jak Grażyna! Miej więcej oleju w głowie!"

W najnowszym wpisie na Instagramie gwiazda po raz kolejny odniosła się do zabiegów, które przechodzi, by zachować młody wygląd. Post zaczyna się słowami: “Nie bądź jak Grażyna! Miej więcej oleju w głowie!". W dalszej części wpisu gwiazda żali się na własną lekkomyślność. Pomimo zaleceń lekarza, który nakazał je pozostać w domu przynajmniej 10 dni, a najlepiej 2 tygodnie, wybrała się z koleżankami na imprezę. Najwyraźniej była to mocno nietrafiona decyzja, bo w dalszej części posta aktorka zauważa, że jedynie dzięki ogromnemu wysiłkowi i fachowości charakteryzatorki mogła wyglądać “jako tako" na planie serialu “Pierwsza Miłość". Czy rzeczywiście Polska gwiazda, wyglądała niekorzystanie podczas zdjęć? Pozostawiamy to waszej ocenie.

Reklama

***

Zobacz również:

Julia Wróblewska wychodzi ze szpitala? Matka celebrytki: "Ten pobyt bardzo jej służy"

Jessica Simpson chwali się jak schudła. Ale sylwetka!

Małgorzata Kożuchowska kusi dekoltem. Fani oniemieli

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy