Reklama

Reklama

Wielki Test w "Projekcie Lady"!

Nadszedł czas weryfikacji wiedzy oraz umiejętności radzenia sobie w stresujących i niewygodnych dla dziewcząt sytuacjach. Które uczestniczki wyniosły z pobytu w szkole dla dam najwięcej?

Ten naszpikowany zadaniami tydzień rozpocznie wizyta hrabiny. Unaoczni ona dziewczętom jak długą drogę przeszły od początku programu. Śniadanie z arystokratką z Francji zszokuje je i skłoni do wielu przemyśleń. Co się wydarzy podczas tego spotkania? Dlaczego dziewczęta będą zniesmaczone i zbulwersowane? 

Testy zaczną się od pracy w ogrodzie, która wymagać będzie dużo cierpliwości i bardzo ścisłej współpracy. Cel grupa może osiągnąć jedynie wspólnymi siłami.  Po "brudnej robocie" Małgosia Rozenek-Majdan zafunduje dziewczętom 5 minut w świecie szołbiznesu. Makijaż, piękne stroje, ścianka eventowa, zdjęcia.

Reklama

Szybkie działanie, zaradność i pomysłowość - to pomoże im zrealizować zadanie przygotowane przez Małgosię. Następnie czeka na nie ogrodowy tor przeszkód, będący testem na grację. Kałuże, żwir, strome zbocza i wiele innych niespodzianek czeka na uczestniczki wystrojone w buty na obcasach. Dziewczęta, życzymy, jak to się mówi, połamania nóg!

 A to tylko niektóre z testów przygotowanych dla uczestniczek! Sprawdźcie, z czym będą musiały się mierzyć i kto osiągnie najlepszy wynik w wielkim tygodniowym teście "Projektu Lady". Już 15 lipca, o 21.30, w TVN!


TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje