Reklama

Reklama

Włosy Aleny się nie kończą

Włosy są dłuższe od swojej właścicielki. Zaczęła je zapuszczać w wieku pięciu lat i nigdy ich nie ścięła. W tym wypadku obraz wart więcej niż tysiąc słów. Zobaczcie pięknie zdjęcia Aleny.

Biorąc pod uwagę, że Alena Kravchenko z Odessy na Ukrainie ma 35 lat, ostatnie 30 spędziła na zapuszczaniu pięknych blond włosów. Podobno mama w dzieciństwie powiedziała jej, że kobieta powinna mieć długie włosy i mała dziewczynka wzięła sobie te słowa do serca.

Na Alenę mówią "Roszpunka" i nic dziwnego, że jest w centrum uwagi - jej włosy mają imponującą długość ponad 198 centymetrów! 

Warto dowiedzieć się, jak o nie dba. Otóż myje je tylko raz w tygodniu, co zajmuje jej około pół godziny. Nie używa suszarki, która mogłaby zaszkodzić kosmykom i czeka cierpliwie aż wyschną same. Nigdy też nie czesze ich, gdy są mokre, żeby nie niszczyć struktury włosa.

Reklama

Jeśli chodzi o dodatkowe zabiegi, kobieta używa masek do włosów i regularnie wykonuje masaż głowy. Ukrainka uważa, że każdy może osiągnąć taką długość włosów jak ona, wystarczy tylko być cierpliwym i ambitnym. Chętnie dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie, powiększając rzeszę swoich fanów.

Nie jest prosto mieć aż tak długie włosy. Gdy są rozpuszczone, właścicielka nie może się swobodnie poruszać, gdyż na nie nadeptuje. Przyznać trzeba, że oprócz włosów pani Alena ma anielską cierpliwość.  

***

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy