Reklama

Reklama

​Czy każdej kobiecie dobrze w odwróconym bobie?

Bob pozostaje jednym z najpopularniejszych cięć ostatnich sezonów. Ta ponadczasowa fryzura doczekała się kilku wariacji, które różnią się przede wszystkim długością włosów. Do najchętniej wybieranych wersji należy odwrócony bob, który pasuje do większości typów urody.

Odwrócony bob: Jak wygląda cięcie?

Odwrócony bob to nieco unowocześniona klasyczna wersja tej fryzury. Z tyłu włosy są krótsze, wystopniowane i uniesione. Z kolei z przodu dłuższe i schodzą asymetrycznie ku dołowi. Ich długość sięga około żuchwy albo aż do ramion. To cięcie można wykonać na gładką, równą fryzurę lub mocno wycieniowaną. 

Odwrócony bob dobrze prezentuje się w wielu wersjach. Cięcie współgra z grzywką na bok lub delikatną, prostą grzyweczką. Będzie także dobrze wyglądał z przedziałkiem na środku. To modne cięcie odejmuje lat i łagodzi rysy twarzy. Jest lekkie, eleganckie i ponadczasowe.

Reklama

Odwrócony bob: Dla kogo?

Odwrócony bob pasuje do każdego typu urody i kształtu twarzy. W przypadku okrągłej twarzy fryzura optycznie ją wyszczupli. Dla posiadaczek pociągłej twarzy cięcie pomoże ją zmniejszyć, dzięki nadaniu objętości włosom. Z kolei przy trójkątnych i ostrych rysach, złagodzi je. Najlepiej jednak sprawdzi się u osób o twarzy w kształcie serca. Wtedy fryzura wyglda bardziej kobieco i niewinnie. Cięcie to pasuje także do różnego koloru włosów - blondów, brązów, ombre czy też rudości. 

Odwrócony bob to fryzura dla pań w każdym wieku. U pań dojrzałych odejmie lat i nada blasku, zaś u młodych osób doda elegancji i charyzmy. To ponadczasowa fryzura, która świetnie wpisuje się w styl casualowy, sportowy i elegancki. Można go nosić niezależnie od tego, jaki rodzaj mody preferujemy na co dzień. 

Zobacz także:

Bob - 10 wersji fryzury, która podbiła świat

Włoski bob hitem tegorocznej jesieni

Postrzępiony lob i warstwowy bob to hit zimy

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: odwrócony bob | bob | fryzura bob

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy