Reklama

Reklama

Niesamowicie długie

Są na rynku nowoczesne maskary do rzęs, które dzięki specjalnie wyprofilowanym i skonstruowanym szczoteczkom precyzyjnie pokrywają je tuszem, dając znakomity efekt.

Warto przy tym pamiętać, że osłabione zabiegami i wypadające rzęsy najpierw trzeba wzmocnić kilkudniową kuracją.

Gdy rzęsy i brwi przerzedziły się i nadal wypadają, warto wzmocnić je odżywką witaminową wzbogaconą składnikami roślinnymi. Hamuje ona wypadanie i poprawia odżywienie mieszków włosowych, nie skleja i nie obciąża włosków. Można ją stosować nawet, gdy masz oczy wrażliwe i nosisz soczewki kontaktowe.

Zdrowe, choć krótkie i rzadkie rzęsy, doskonale wymodeluje specjalnie wyprofilowana szczoteczka. Równomiernie i gęsto rozłożone włoski szczoteczki nie dopuszczają do sklejania się tuszu na rzęsach. Dzięki temu każde pociągnięcie jest precyzyjne, a rzęsy dobrze pokryte.

Reklama

Nowością są szerokie szczoteczki zamiast klasycznych spiralek. Te najnowsze dopasowują się się do naturalnego kształtu rzęs. Dzięki temu nawet najmniejszy włosek zostaje uniesiony i pokryty tuszem od nasady aż po koniec. To zasługa dużej powierzchni aplikacji szczoteczki.

Robiąc makijaż, pamiętaj, że więcej tuszu naniesionego na rzęsy nie musi dać lepszego efektu. Zbyt gruba warstwa tuszu na rzęsach spowoduje, że będzie się on szybciej kruszył i osiadał na skórze.

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy