Reklama

Reklama

Piękna natychmiast

Przed tobą ważne wyjście. Musisz wyglądać olśniewająco, a czasu na zabiegi wygładzające i rozświetlające cerę zostało mało. Co robić? Wystarczy odpowiedni zabieg w salonie kosmetycznym.

Bywają sytuacje, kiedy chcesz natychmiast poprawić swój wygląd. Może to twój ślub, a może rodzinne spotkanie, czy też zjazd klasy z liceum po 30 latach.

To już dziś!


- Zabieg, który daje natychmiastowy efekt wygładzenia i nawilżenia skóry, to DermaOXY - mówi kosmetyczka z salonu Dermika. Przy pomocy specjalnej głowicy wprowadza się w głąb skóry serum, które intensywnie nawilża i wygładza skórę. Zabieg trwa 60 min i kosztuje ok. 300 zł. Efekt utrzymuje się 10-14 dni.

W ostatniej chwili warto też wypróbować LunarICE, wykorzystujący krioterapię, niechirurgiczny lifting twarzy. Ten trzyetapowy zabieg pobudza produkcję kolagenu. Całkowity efekt widoczny jest po 3 dniach, jednak od razu widać poprawę kolorytu skóry. Koszt ok. 350 zł, poprawia wygląd na ok. 7-10 dni.

Reklama

Kolagen i peeling

Zabiegi lunchowe, takie jak mikrodermabrazja czy zastrzyki z kolagenu mogą powodować zaczerwienienia i zasinienia. Wykonuj je na tydzień przed ważnym wyjściem.

Opalanie natryskowe

Umów się co najmniej 3 dni przed ważnym wyjściem. Będziesz miała czas, żeby usunąć ew. smugi, a kolor będzie bardziej naturalny.

Złoto i jedwab

Pięknie wygładzają i rozjaśniają skórę. Masaże z ich użyciem, wykonuje się nawet na dwie godziny przed nałożeniem makijażu np. ślubnego. Jednak efekt utrzymuje się kilka dni.

Diamenty

Podobnie jak złoto i jedwab sprawdzą się w zabiegach manualnych tuż przed wyjściem. Unikaj jednak peelingów diamentową głowicą na kilka dni przed planowanym przyjęciem

Uwaga!

Zabiegi z użyciem igieł, wykonuj co najmniej tydzień przed wyjściem. Mogą podrażniać skórę, powodować zaczerwienienia, a nawet zasinienia. MLS

Reklama

Reklama

Reklama