Reklama

Reklama

Topowe fryzury

Są bardzo kobiece! W tym sezonie obowiązuje długość od ramion do pasa. Możliwości stylizacyjnych jest sporo! Oto najbardziej pożądane uczesania.

Rozwiany bob

Luźna, jakby rozwiana wiatrem grzywka opada na bok. Dzięki temu oraz nierównemu przedziałkowi fryzura zyskuje na objętości. Taki bob nie wymaga specjalnej stylizacji: wystarczy wetrzeć we włosy piankę i suszyć je, modelując pasma za pomocą grubej szczotki. Grzywka będzie lekka i pełna.

Przód do tyłu

Zamiast spinać włosy długie lub półdługie, sięgnij po żel i stwórz modne uczesanie. Włosy na szczycie głowy mogą zachować objętość lub zostać wygładzone. Pasma po bokach zaczesz gładko do tyłu.

Pełna symetria

Długie rozpuszczone włosy z przedziałkiem na środku pasują do każdej twarzy, poza pociągłą. Idealne są dla okrągłych - okalające pasma wyszczuplają. Trzeba jednak spełnić jeden warunek: włosy muszą być zdrowe.

Reklama

Ciężka grzywka

Pełna, gruba i właściwie nie wiadomo, gdzie się zaczyna, a gdzie kończy. Okala całą twarz, opadając na czoło i policzki. Wymaga codziennej dawki produktu do stylizacji. Aby nie straciła kształtu, rozprowadź na umytych i wilgotnych włosach krem wygładzający.

Show
Dowiedz się więcej na temat: fryzury 2015

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje