Reklama

Reklama

Wybierz swój blond

Zdecydowałaś się na jasne włosy? Najważniejszy jest dobór odpowiedniego odcienia. Czy pasuje do ciebie wyrazista platyna Kirsten Dunst, czy ciemny blond, który uwielbia Kate Moss?

Cel numer jeden? Chcemy, by farbowane włosy wyglądały naturalnie! Taki efekt można osiągnąć, jeśli kolor włosów pozostaje w harmonii z kolorem skóry, dlatego bardzo jasny, platynowy odcień zarezerwowany jest dla kobiet o jasnej karnacji.

Przy ciemniejszej lub opalonej skórze sprawdzą się natomiast ciepłe, ciemniejsze odcienie. Włosy o platynowym, zimnym odcieniu przyciągają spojrzenia, dlatego tworzą harmonijną całość z wyrazistymi fryzurami, takimi jak chłopięce cięcie Michelle Williams.

Za to ciemny blond doskonale pasuje do rozpuszczonych włosów z przedziałkiem pośrodku lub lekkiego nieładu w stylu hippisowskim. Warto pamiętać, że do pielęgnacji jasnych włosów trzeba stosować specjalistyczne kosmetyki.

Reklama

One wolą ciepły odcień

Bar Refaeli wie, że przy delikatnej opaleniźnie ciepły odcień jej jasnych, prostych włosów wygląda bardzo seksownie i uwodzicielsko.

Kate Moss czasem eksperymentuje z odcieniami blond, ale w wersji "ciepłej" wygląda subtelniej i bardziej kobieco, niż jako chłodna blondynka. Przy odpowiednim ułożeniu fryzura jest idealna na wielkie wyjście.

Scarlett Johansson wypróbowała już wiele kolorów, ale dopiero ten odcień podkreśla jej naturalną zmysłowość. Świetnie wygląda przy luźno rozpuszczonych, lekko kręconych włosach z przedziałkiem.

Zdecydowały się na platynę

Michelle Williams wybrała krótką, chłopięcą fryzurę, przy której jej platynowy blond staje się jeszcze bardziej wyrazisty. Przy tym kolorze włosów aktorka zrezygnowała z szarości w makijażu.

Kate Bosworth uwielbia jasny, zimny odcień blondu. Aktorka trafiła w dziesiątkę, wybierając wyrazisty makijaż z mocno podkreślonymi ustami, który świetnie pasuje do blondu.

Kirsten Dunst ma naturalną tendencję do rumieńców, które ten odcień blondu jeszcze bardziej wydobywa. Dlatego musi używać mocno kryjącego podkładu.

SHOW 1/2011

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje