Reklama

Reklama

Zmysłowe, romantyczne i dzikie

Wytworny i zmysłowy Elegant Simplicity, prosty i mocny Minimal Modernist, dziki i prowokujący Road Warriors oraz romantyczny i nostalgiczny Love Story to cztery nowe trendy fryzjerskie wytyczone przez ambasadorów Schwarzkopf Professional.

Co roku pod hasłem Essential Looks World Tour światowi ambasadorzy Schwarzkopf prezentują trendy w stylizacji i koloryzacji fryzur. Tegorocznej jesieni i zimy będą obowiązywały ostre i stanowcze cięcia oraz wyraziste i odważne kolory.

Elegant Simplicity

To styl towarzyszący dominującemu w tym sezonie klasycznemu i ponadczasowemu ubiorowi. Fryzura równie klasyczna odznacza się bezbłędnie ułożonymi i wygładzonymi włosami w odcieniach brązów i kasztanów. Taka stylizacja dedykowana jest także modnym klepsydrowym kształtom i luksusowym materiałom.

Minimal Modernist

Jest propozycją dla osób ceniących minimalizm, czyste formy i powrót do podstaw. Przy luksusowych materiałach takich jak skóra czy kaszmir, najlepiej w tym trendzie wyglądają asymetryczne, gładko ułożone fryzury. Polecane są również naturalne kolory, takie jak zimny blond czy głęboka czerń.

Reklama

Road Worriors

Najbliższy sezon to również propozycja dla odważniejszych osób. Ten trend jest odzwierciedleniem podstawowych instynktów ludzkiej natury. W ubiorze dominują ciemne odcienie, męskie kroje i akcesoria wojskowe; fryzura zaś ma podkreślać szybkość i gotowość do podjęcia walki. Ambasadorzy proponują zatem odważne kolory, takie jak błyszcząca czerń, ognista czerwień czy blond z ciemnymi pasemkami.

Love Story

To świat romantycznej nostalgii i sennych wzorów lat 70. Niedopasowane warstwowanie, kwieciste wzory, zabawna włóczka - to image lekki i czarujący. Takie też są fryzury w tym trendzie - luźne stylizacje oraz miękkie fale w miedzianych brązach i złotomiodowych blondach.

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy